Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg akar kapni egy nős férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akar kapni egy nős férfi, mit csináljak ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Nem akarom és nem fogom megcsalni a barátomat, de hogyan utasítsam vissza a férfit, hogy ne utáljon és ne lásson bennem ellenséget, ha utána összefutunk?

Elég jóban vagyunk, és nem akarom, hogy ez megváltozzon!


Ha szingli lennék, más lenne a dolog, mert lehet belemennék úgy, hogy tudomásom van a feleségéről. Viszont így, hogy barátom van, elsősorban a saját kapcsolatomat tartom szem előtt.


2017. júl. 7. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Elmondod neki, hogy te hűséges típus vagy, úgyhogy ne vegye magára a visszautasítást. De szeretnéd, ha ez többé nem kerülne szóba köztetek, mert nem fog változni a véleményed. A baráti beszélgetésekre viszont továbbra is nyitott vagy, mert kedveled a társaságát.
2017. júl. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nőhetnék a szemében, ha nem adom a fejem megcsalásra?
2017. júl. 7. 13:48
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy nála ez szempont. Elég suttyó alak így hogy házasként más punci után szaglászik, pláne hogy az a másik sem független. Én biztos nem foglalkoznék azzal hogy egy ilyen alak szemébe nőjjek, meg a barátsága sem izhatna. Az amúgy sem igazi barátság hogyha az egyik fél azon töri magát hogy megfektessen. Valószínű pont ezért vagytok jóban, bem azért hogy barátkozzon.
2017. júl. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Pedig milyen tokeletesen osszeillik ket ilyen suttyo alak...
2017. júl. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

4-es, azért lennék suttyó, mert nem akarom megcsalni a páromat, de attól függetlenül vonz a pasi?


Vagy az szúrt szemet, hogy ha szingli lennék akkor lefeküdnék vele?

Tedd a szívedre a kezedet, és mondd azt, hogy te mindig csak mások érdekeit nézed!

2017. júl. 7. 14:06
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Nem engem kérdeztél, én leszarok másokat, engem saját magam érdekel, és a tükörképem, amit mindennap látok. És konkrétan leköpném magam, ha így gondolkoznék.


És még ezek után érdekel, hogy mit gondol rólad. Ki nevelt téged?

2017. júl. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szintén nem engem kérdeztél, de szerintem igen, azért írta hogy suttyó vagy te is.

Ok persze szigliként szabadabb az ember, de azért elég alacsony színvonalú az értékrendre vall, hogy elég csak vonzónak lenneie egy hapsinak hogy máris alá feküdj. Plusz magad is leértékeled azzal hogy beérnéd a szerető szereppel. Ha meg mégis kinövöd a szereped, akkor meg majd megy a rinyálás hogy nem hagyja el a feleségét meg csak ígérget stb.

Szóval itt most közel sem arról van szó hogy a feleség érdekeit kellene nézned. Hisz tök mindegy, ha nem veled majd mással úgy is csalni fogja. Hanem saját magadat kellene többre tartanod, és nem lealacsonyodni egy házas ember dugópajtijának.

De te tudod, ha neked ez kell, akkor hajrá. Csak nem kell meglepődni hogy mások ezért nehatívan vélekednek rólad.

Már úgy is látom hogy arra megy ki az egész, azért akarsz tobábbra is annyira jóba lenni vele, hogyha esetleg a barátoddal mégis szétmentek azért még meglegyen a lehetőség hogy szét tehesd neki a lábad.

2017. júl. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon ocsmány játék. Szállj ki belőle most! Szakíts meg minden kapcsolatot a "baráttal". Nincs itt semmiféle barátság. Szexuális vonzalom van. Egy idő után nem fogsz tudni ellenállni.
2017. júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ignoráld a pasit! Voltam ilyen helyzetben,nem vezet jóra,hidd el!
2017. júl. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Közlöd vele, hogy "Bocsika, barátom, szóval nem".

ha ezen megsértődik, akkor tegye. Nagy ivben lexarnám, főleg, hogy nős is. Minek kéne a kis gerinctelen lelkivilágát ápolni?

2017. júl. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!