Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Véleményeket kérek, ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tóth Ágo kérdése:

Véleményeket kérek, ilyen helyzettel még nem találkoztam. Van egy férfi az életemben, aki után már kb. két éve vágyakozom. Nem tudom vajon tényleg érdeklem?

Figyelt kérdés
Nemrég szakított a barátnőjével, és randiztunk párszor. Az utolsó randin megpróbáltam közeledni hozzá, de időt kért, mondván nem szokott egyik kapcsolatból a másikba ugrani, és szeretne jobban megismerni. És búcsúzáskor megöleltem, és azt mondta: megcsókolnálak, de nekem még idő kell.
2012. jan. 22. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:

úristen!


van valami beütése ennek a pasinak vagy mi? ez mindig egy olcsó és szánalmas duma... "jajj idő kell jajj istenem összetört a szívem, most mi lesz" Ez egy ősrégen kitalált zagyvaság. (a nőknél talán igaz)

2012. jan. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 pqpqpq ***** válasza:

szepen megmondta hogy ido kell neki!mit nem ertessz ezen?

vagy azt hiszed mi pasik olyan konnyen tul tesszuk magunkat mindenen?hat nem... nekunk pasiknak is ido kell.tessek be allni a sorba es turelmesen varni :)

2012. jan. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Neki kell kezdeményeznie,ha nem tette meg,akkor felejtős.....Felesleges rá várnod:(
2012. jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát sajnálom a lelki szegénysége miatt az első válaszolót!

Próbáld beleélni magad a fiú helyébe, aki nem rég vesztette el azt, akit szeretett. Még körülötte mozog a gondolata.

Valószínűleg érzelmileg gazdag a srác. Próbálj találkozgatni vele. Ne siettesd a kapcsolatot. Ha szereted, várd ki az időt, amíg a srác egy új kapcsolatot el tud fogadni, vagy szüksége van rá. Addig is segíts neki azzal, hogy körülötte lebzselsz, és segítesz neki a felejtésben. Lehet, hogy egyszer csak azt veszed észre, hogy már jártok is. Az a bajom ezzel a dologgal, hogy mindenki azon nyavajog, hogy nincs egy rendes srác, vagy csaj sehol. Tessék itt van és akkor nem tudtok mit kezdeni vele. még le is fik... ázzák .

2012. jan. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
várj még egy kicsit a pasit is megviseli azért a szakítás nem csak a nőt
2012. jan. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig írtakat, azt azért tudni kell, hogy régen úgy 10 éve nagyon szerelmes volt belém, de nekem volt valakim.Nem túl rég jöttem rá, hogy ő az egyetlen férfi, aki boldoggá tehet,de nagyon félénk, és túl szépnek tart magához képest, viszont engem leginkább a lelke érdekel
2012. jan. 22. 18:48
 7/8 anonim ***** válasza:

"randiztunk párszor. Az utolsó randin megpróbáltam közeledni hozzá"

TE NAGYON GÁZ VAGY! TUDOD, MI A RANDI? MINDKETTEN BEJÖTTÖK EGYMÁSNAK ÉS AZÉRT TALÁLKOZTOK HOGY ÖSSZEJÖJJETEK!

KÉT LEHETSÉGES KIMENET:

1) ÖSSZEJÖTTÖK, CSÓKOLÓZTOK STB.

2) NEM JÖTTÖK ÖSSZE ÉS TÖBBET NEM IS TALÁLKOZTOK

OLYAN MEG NINCS HOGY BARÁTTAL RANDIZOL, MERT AKKOR AZ NEM BARÁT.

2012. jan. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A közeledni hozzá alatt azt értettem, hogy fizikailag közeledni.
2012. jan. 23. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!