Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külföldön könnyebb barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön könnyebb barátnőt találnia egy jóképű, fiatal, de nem túl nagyképű és nem nyomulós pasinak?

Figyelt kérdés

Ez számomra is hihetetlen, én sem hinném el ha nem velem történt volna, de legelső nap amikor külföldön, nem turista helyen voltam, csak kiköltözött barátomhoz mentem, már az első nap megszólított 2 külföldi (és szép!) csaj is, ráadásul nappal.

Állítólag a nyugati, fejlett, szabadabb elvű népeknél már sokkal jobban kialakult az, hogy a nők is ugyanúgy kezdeményeznek, ha megtetszik nekik valaki. Az itteni nők nagyon merevek ilyen téren, és a férfiak is túlzásba viszik a nyomulást, ezért van minden átlagos vagy annál szebb lánynak hihetetlen önérzete.

Magyarországon még alig fordult elő velem olyan, hogy csaj kezdeményezett volna, max csúnyák vagy amikor részegek voltak szórakozóhelyen.

Ezek szerint külföldön mégis könnyebb csajozni?


2017. nov. 11. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Nem hívnék úgy egy társadalmat fejlettnek, csak más a hangsúly, az erkölcsi normák... mindenesetre tény, hogy nyugatabra több az olyan lány, aki kezdeményez.
2017. nov. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Én is ugyanezt tapasztaltam mindig.

Minden olyan helyen kezdeményezők és barátkozósak a lányok ahol érzik azt hogy a társadalom gazemberei minél kevésbé tudnak ártani. Nyugaton védve vagy a gazemberektől, hisz ha ott adózol akkor az közcélokra fordítódik és nem magánzsebekbe. A munkádért nyugati bért fizetnek, tehát nem teszik zsebre gazemberek. Ott van törvény, azaz ha valaki mégis korrupt, az dutyiba kerül ahova való. Idehaza a 70-es években is épp olyan kezdeményezők voltak a lányok, szintén amiatt mert a gazembernek kuss volt a neve. Vagy a vadonban is kezdeményezőek a lányok, függetlenül attól hogy civilizációból érkezett oda vagy netán ott él. Mert a vadonban sem szoktak kedvező életfeltételei lenni a gazembereknek, következésképpen ott is te és a lány vagytok az urak. Különös ez a hasonlóság a vadon és a fejlett nyugat közt. A közös bennük az hogy egyik sem kánaán a gazemberek számára és emiatt lehet jól csajozni.

2017. nov. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kamu! Vagy a boltos volt?
2017. nov. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bangkokban adsz neki egy 20 dolcsist, le se tudod vakarni magadról.
2017. nov. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!