Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sajnálatból összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnálatból összejönnétek valakivel, aki oda van értetek, de nektek nem tetszik és emiatt nagyon szomorú, boldogtalan?

Figyelt kérdés
2017. nov. 12. 12:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egyszer összejöttem ilyennel, mert fiatal voltam és hülye.

A vége persze az lett, hogy szakítottam vele 1-2 hónap után, hiszen nem tetszett, és már nem bírtam tovább a tettetést...

és utána ő is szomorú volt és boldogtalan,

meg én is, mert kicsit azért megszerettem, mint embert,

és végül is kettő embert kínoztam meg a végén egy helyett.


Na akkor megtanultam, hogy ez a legidiótább dolog, amit valaki tehet. Soha ne jöjj össze valakivel, akihez nem vonzódsz, mert a végén mindketten szenvedtek. Ha kapásból nekem mondasz, akkor meg csak 1 embernek esik rosszul.

2017. nov. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Csapda! Meg vagy hatódva attól, h oda van érted.

Ne tedd! Én is sokszor majdnembeleesek ebbe a csapdába.

Nagyon jókat dumálgatok velük, jófejek, szuperül meg tudnák adni a nőnek ami kell, DE! Ha nincs vonzalom, vagy taszít, akkor NEM!!! Oldja meg az életét! Nem erőltetheszt magadra olyan dolgot amitől viszolyogsz! Igen ez azzal a rossz érzéssel jár h csalódik, m ert visszautasítod. És ez neked is rossz érzés.

2017. nov. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!