Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elhidegülés a nőktől (férfiakt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhidegülés a nőktől (férfiaktól)? Akinek volt már ilyen annak változott valamit?

Figyelt kérdés

Húszas éveim elején járok, mondhatni elég rossz statisztikával a barátnők terén. Évekig szerettem volna barátnőt, de nem jöttek össze különböző okok miatt.

Voltak akikbe egész hamar belezúgtam, voltak akikbe több hónapos ismerettség után. Próbálkoztam így-úgy, de nem jártam sikerrel. Voltak akik nálam próbálkoztak viszon esélyt sem láttam részemről feléjük, nem jöttek be.

Sokat vágyakozam és álmodoztam, hogy barátnőm lesz stb. Szerintem ezzel mindenki így van. Elalvás előtt rengetegszer gondoltam arra, hogy milyen jó lenne egy barátnővel osztozni a takarón, együtt menni ide-oda... és más, véleményem szerint teljesen általános vágyaim voltak. Szerettem volna egy társat, egy barátnőt, vonzódtam a nőkhöz. Egy idő után sokszor rosszul érintett, hogy nem jön ez össze nekem. (De még egyszer leírom, hogy itt most nem ez a lényeg. Nem valami síránkozó kérdés ez, csak az előzmények taglalása.)


Amiről a kérdés szól az az, hogy mára elkoptak ezek a vágyaim, szinte teljesen elhidegültem ettől a témától. Hiába látok vonzó lányokat vagy kerülök egy társaságba olyanokkal akikkel alakítani lehetne valamit, egyszerűen nem érdekelnek. A rossz érzéseim is elmúltak, hogy nekem miért nem jön össze egy kapcsolat, egy szerelem miért nem teljesedik be. Elmúlt az egész. Agyban még vágyok rá, megvan az, hogy kellene keresnem valakit. De nem szívből jönnek ezek a gondolatok. Nem tudom, hogy tudnék-e még szerelmes lenni, nem tudom, hogy fog-e még igazán nő érdekelni. Nem az van, hogy homokos lennék, szó sincs erről. Csak nem hoznak lázba a nők. Nem sóvárgok mostanság senkiért amikor este lefekszek, nem érzem azt amit évekig, hogy barátnőre lenne szükségem. Csak a racionális gondolataimban jön elő néha, hogy kellene valaki.


Valaki volt már ilyen helyzetben férfi vagy női részről? És visszatértek egy idő után a vágyak egy társ iránt, ellenkező nem iránt? Nem akarom az egész életemet egyedül leélni, és zavar az, hogy elmúlt a barátnő keresés iránti belső késztetésem.


2017. nov. 12. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a célokkal vagyok így az életben,mintha elmúltak volna,nem jön szívből semmi. Ez egy fajta kiégés lehet.
2017. nov. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Túl erősen akarod és túl sokat vársz tőle. Ez a baj. Csak lazán, látni fogod, hogyha nem görcsölsz akkor menni fog. Az egész nőügy 65%-ban technikai kérdés, csak a maradék a szerelem meg az érzelem. Bánj rendesen velük és akkor lesz aki szeretni fog... Nem lepd el őket, mert azt nem szeretik.
2017. nov. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Visszatértek. De kellett neki másfél év magamba fordulás. Úgy értem, abban a másfél évben csak a tanulásig és a barátaimig terjedt az érdeklődési köröm, és a legnagyobb örömöm az volt, ha hazamehettem és egyedül azt csinálhattam, amit akartam. És semmilyen bók, semmilyen férfi, semmilyen randifelhívás nem hatott meg, inkább elborzasztott.


Nekem ezt nem a sikertelenség okozta, hanem amit a volt páromtól és a kapcsolatunk után visszakerülve a "piacra" a randialanyaimtól kaptam a szexközpontú beszélgetésektől kezdve a kis híján nemi erőszakig. Tudod, mikor lehúzol egy elég hosszú időt az első nagy szerelmeddel, és a kapcsolatban nősz fel, akkor azt hiszed, a legtöbb férfi olyan, mint a párod, és szex közben is olyan figyelmes, mint a párod. Mikor ez a férfi a haverjai nyomására azzal az indokkal hagy cserben, hogy "egy kapcsolat pár év után lejár, és fogadd el, hogy nem te leszel az utolsó nekem", akkor kezd kicsit felborulni benned ez a kép. Majd mikor elkezdesz randizni másokkal, és minden arról szól, hogy mikor dugunk már, és beszélgetni már nem is izgi, csak arról, hogy ki mit hogyan szeret az ágyban, akkor kezded azt hinni, hogy veled van a baj, amiért ezeket az igényeket nem tudod undor nélkül kiszolgálni. És akkor bezárkóztam, mert ha valaha lesz normális párom, nem szeretném, hogy a "társadalom krémje" által hagyott nyomok alapján ítéljem meg őt is. Én hiszek abban, hogy nem ez a normális, legalábbis most már kezdek. De ehhez kellett másfél év abszolút elszigetelődés a témától. A szextől, úgy általánosságban. Sokáig magamhoz sem nyúltam, mert valahogy nem élveztem, mindig az ugrott be, hányan "zsaroltak" ezzel... Kösz, elég volt.

2017. nov. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Volt időszak amikor tényleg nagyon rá voltam állva erre a témára és égen földön nőt kerestem. De ez csillapodott. Mostanra meg szinte teljesen eltűnk.


3-as. Férfiként sokszor voltak nekem is ilyen szexuális borzongásaim. Nem csak a férfiak tudnak olyat művelni ezen a téren ami kikészít egy nőt. A nők is bőven képesek olyan cselekedetekre amik kiábrándítanak egy férfit. Gondolok itt pélául olyan esetekre amikor egy szolid, rendes jellemként megismert nőről kiderülnek a dolgai. Ennek is, annak is széttette, miegymás.

2017. nov. 12. 20:50
 5/5 anonim ***** válasza:

észrevehető, amikor bejössz egy nőnek, csak figyelni kell, és azonnal lépni szinte.

A nőknél ez kissé hormonális dolog, van, hogy nagyon akarják, kívánják szinte bárkivel, és van, hogy az egész világ egy ellenség, és mindenki hülye.

És legegyszerűbb, ha nem te keresgélsz, úgyis mindig a nő választ, csak ki kell várni a legmegfelelőbb hölgyeményt.

2017. nov. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!