Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiaktól kérdezném! Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaktól kérdezném! Tényleg a molett nők mozdítjak meg jobban a fantáziátokat, mint a vékonyabb lányok?!

Figyelt kérdés
Csak mutatkozni nem szivesen mutatkoztok velük!Pedig jobb a humoruk,van ironikus önkritikájuk,kisugárzasuk ezeknek a molett csajoknak?!
2017. szept. 28. 21:53
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%

Elárulok neked egy nagy titkot: mindenkinek más az ízlése.

Vannak olyan férfiak, akiknek valóban a molett nők a zsánerei, míg vannak, akik a vékonyakért vannak oda. Igazából fölösleges azok alapján összehasonlítani a két tábort, hogy kinek van jobb humora (amúgy sem megalapozott egy ilyen állítás sem), mert úgyis vonzalom, szerelem és kitartás kérdése lesz, hogy egy férfi kivel tud egy párt alkotni hosszú távon.


21/L

2017. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
83%
Miért lenne egy molett nőnek jobb a humora? Nem értem az összefüggést.
2017. szept. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
49%
Alapvetően a karcsúbb, sportosabb puncik jönnek be, de egy-két töltött galambnál is éreztem már, hogy iszonyúan kívánatosak. 😊
2017. szept. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
70%
#3, szex utan fel is darabolod oket es egy kis korettel elfogyasztod? :D
2017. szept. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
75%

Hát nem tudom, de nekem vékony sportos alakom van és bejövök a pasiknak.


Szóval állításod máris megdőlt.


És nem kg függvénye az, hogy kinek van humora, meg kinek milyen a kisugárzása!!!


Hát, kérdésed alapján téged se az eszedért fognak szeretni!

2017. szept. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
78%
Volt mar minden fele. A tul sovany noknek ijeszto kinezete van azt nem birom.
2017. szept. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
98%

Nem hinném.

Vékony nagymellű nőként többnyire népszerűbb voltam a ducibb ismerősöknél, barátnőknél...

2017. szept. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
24%
Most miért szóljátok le a kérdezőt?? Köztudott hogy humorosak jókedvűbbek a molett nők!
2017. szept. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A legrosszabb ***** válasza:
46%

Nekem nem igazán tetszenek a gebék, de még nagyon a sportos csajok sem, akik naphosszakat töltenek az edzőteremben, pedig jómagam is hetente kétszer-háromszor lelátogatok terembe megmozgatni a tagjaimat. Ellenben a kissé húsosabbakat, formásabbakat előbb meg szoktam lesni. Van itt a környéken egy postás csaj, korra 30 körüli, magasságra 170 centi körüli, olyan jó kis masszív segge, meg combjai vannak, be is indítja olykor a fantáziámat.


Egyébként személyes tapasztalatom, hogy a modelltestalkatú csajok sokkal nehezebben (vagy leginkább sehogy sem) tudnak feloldódni kevésbé jól kinéző, vagy átlagos férfiak között, viszont a kis középszerű, nem feltűnő nők sokkal hamarabb megtalálják a közös frekvenciát a férfiak többségével.

2017. szept. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
60%

Nekem a vékony nők jönnek be, és hála az égnek, nekik is van humoruk, önkritikájuk, kisugárzásuk...

Szerintem épp a molett nők legtöbbjének nincs önkritikája. Tisztelet a kivételnek, de jónéhányuk azt hiszi magáról, hogy ő találta fel a spanyol viaszt.

2017. szept. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!