Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 163 vagy az alatti csajok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

163 vagy az alatti csajok! Van köztetek olyan, aki soha nem jönne össze egy 170 magas pasival?

Figyelt kérdés
Úgysem jönnétek össze vele, hogy esetleg más téren jobb az átlagnál (arc, egzisztencia, pénisz)? Csak elméleti kérdés, mert sok nő - amikor felvetődik a kérdés, hogy miért nem jön össze alacsony pasival - akkor azt hozzák fel érvnek, hogy a pasi legyen TŐLÜK magasabb. Igen ám, de én úgy tudom, hogy még mindig rengeteg alacsonyabb csaj van, akik tőlem (170 vagyok) láthatóan alacsonyabbak és saját bőrömön tapasztaltam meg, hogy közülük is a túlnyomó többségnek már csak elvből sem kellene alacsony pasi, mert a magasság sosem relatív mércével volt fontos, hanem az számított, hogy a többi pasihoz képest alacsonyabb. Ezért van az, hogy a 150ikszes csajok is átlagos magasságú pasikra vágynak. Csupán az itteni arányra lennék kíváncsi, hogy itt van-e esetleg "kakukktojás", aki másképp gondolkodik. Életkort is írjatok!

2017. nov. 13. 23:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%
Én 162 vagyok, jártam már nálam alacsonyabbal is, és 165 centissel is. Ők érdekes nem rinyáltak a magasságuk miatt... Hmm, lehet hogy ezért is jártam velük, mert nem voltak rinyagépek?
2017. nov. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
En 155 cm vagyok. Nekem is az alacsony pasik jönnek be. Az alacsony pasik sokszor meg is lepödnek, mert ök is folyamatosan azzal szembesulnek, hogy az alacsony nöknek magas pasi kell. Lehet, de akkor en is kivetel vagyok. A kedvencem a 175 :)
2017. nov. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
#12: Ha a "kedvenced" a 175 - ami bőven nem alacsony, hanem átlagmagasság - akkor nem csodálkozom, hogy meglepődnek az alacsony pasik.
2017. nov. 14. 15:04
 14/15 anonim ***** válasza:
Attol, hogy az a kedvencem, a 170 cm-sel sincs semmi bajom.
2017. nov. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
le leszek pontozva, de 163 cm "magas" nőként a MAGAS srácokra bukom, más luxus kívánságom nincs, nekem meg pl a kockahas a hátrány. Volt 193 cm magas barátom, mellette biztonságban éreztem magam, szerettem, hogy amikor ölelkezünk olyan óvó volt, és vele sokkal több póz működött valahogy, mint a 175 cm magas barátommal. De nyilván ha megtetszik, megfog egy 170 cm magas srác, akkor már lényegtelen a magassága, ez olyan, hogy csomóan a szőkékre buknak, aztán mégis beleszeretnek egy barnába.
2017. nov. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!