Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van sztetek az? Bármilye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sztetek az? Bármilyen társkeresőn a következőket tapasztaltam, tömegesen : Tetszik egy nő, ráírok és itt a gondom :

Figyelt kérdés
1. Ha kultúráltan kedvesen, rövid bemutatkozást írok (nem arról szól, hogy mekkora házam van és milyen autóm) = semmi válasz 2. Ha egy két szavas "de jó lenne veled" (szándékosan célratörő stílusban írok = semmi válasz 3. Ha hosszabban leírom, hogy milyen kapcsolatot szeretnék, stb stb = semmi válasz Leglább 15 keresőn regisztráltam, különböző képekkel, vagyis nem összerakható hogy mindegyik én vagyok. Nem húzom fel emiatt magam egy lámpavasra, de tényleg érdkekelne, vajon miért van ez így?
2017. nov. 15. 05:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Olyan társkeresőn próbálkozz, amin látszik, mennyien írtak levelet a hölgyikének, meg mindenféle statisztikai adatot kiír róla.

Pl love.hu

Már ebből simán levonható a jelleme, és láthatod, érdemes-e próbálkozni.

2017. nov. 15. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, összefügg azzal, hogy pl a kulturált szó helyesírását sem ismered.
2017. nov. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Én egy évig voltam fenn az egyik (amúgy fizetős) társkeresőn. Eleinte felmentem többször is majd gyakorlatilag soha. Azért nem töröltem le magam, mert egyben ki kellett fizetni egy adott időszakot és akkor az egy éves kedvezményes volt. Igazából 1-2 hónap után már fel sem mentem, minek? A kutya nem keresett, pedig akkor 37 évesen alapvetően csinos voltam, vannak akik szerint az arcom is szép. Vagy a gyerek volt visszatartó erő, vagy nem tudom, de leszámítva 2-3 próbálkozót, egy év alatt, zéró volt az eredmény. Így a végén már nem is nagyon mentem fel. Ha olyanra írsz rá aki valamiért csalódik és már fel sem megy, akkor várhatod a választ. Kérdés, hogy látszik-e valahol, hogy az illető aktív tag.
2017. nov. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

1 nem használja már aktívan a társkeresőt

2 azok közé tartozol, akik nem szimpatikusak számára, és nem pazarolja arra az idejét, hogy mindenkinek válaszoljon. Így csak annak ír, akivel kölcsönös az érdeklődés.

2017. nov. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem jok a kepek rolad. En csinalnek uj kepeket. A legtobben csak a kepet nezik.

N

2017. nov. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A kép tényleg fontos.Amikor fent voltam társkeresőn eleinte próbáltam mindenkinek válaszolni de annyi idiótával futottam össze, hogy már nem volt kedvem...bele lehet fáradni.
2017. nov. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

" A kutya nem keresett, pedig akkor 37 évesen alapvetően csinos voltam, vannak akik szerint az arcom is szép. Vagy a gyerek volt visszatartó erő, vagy nem tudom, de leszámítva 2-3 próbálkozót, egy év alatt, zéró volt az eredmény."


És 37 éves korodra nem jutottál el odáig, hogy esetleg ne csak arra várj, hogy ki keres, hanem te magad is keressél?

2017. nov. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem panaszkodásból írtam amit írtam, hanem tényközlésként. Ez volt. Ha panaszkodnék, jogos lenne amit írsz. De nem panaszkodom. Az az igazság, hogy szerelmes voltam valakibe, reménytelenül. Ha olyan rám írt volna, akit érdekesnek találok, segített volna elfelejteni azt a valakit, de így nem igazán történt ez meg. (én az a típus vagyok, hogy külső "inger" nélkül évekig tudom ugyanazt az embert szeretni reménytelenül)

Szóval a kereséshez nem voltam elég motivált. De innen is randiztam már pár emberrel, nem voltam teljesen tétlen. Engem még úgy neveltek, hogy egy nő nem kezdeményez, és ehhez tartom magam. Ha egyedül maradok így jártam, vállalom a felelősséget.

2017. nov. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Engem még úgy neveltek, hogy egy nő nem kezdeményez, és ehhez tartom magam."


Hát, akkor a korod alapján ez legalább részben még az egyenjogúság-meg-egyenlőség előtt lehetett.

2017. nov. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Negyven vagyok és egyenjogúság volt húsz évvel ezelőtt is. Ennek ellenére a korosztályom jó része úgy gondolkodik, hogy ha egy nő kezdeményez, akkor "könnyen adja magát" stb.
2017. nov. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!