Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg csak a pénzre és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak a pénzre és a kinézetre mennek a nők? Ma tapasztaltam először ezt a sztereotipat.

Figyelt kérdés
2017. júl. 8. 21:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Vannak akik igen. De őket nem is nevezzük nőknek.
2017. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Ha tényleg ez lenne az igazság, akkor nem ma tapasztaltad volna ezt először.
2017. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Lazy Lover ***** válasza:
12%
jó hogy rá jöttél
2017. júl. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Konkrétan egy bizonyos fesztiválról jöttem ma haza, és ott tapasztaltam azt amit a kérdésben írtam.

Nem csajozási szándékkal mentem, de meglepődve figyeltem, hogy ha nincs rajtad minimum 100 ezerért ruha meg egyéb kiegészítő, és megfelelő kidolgozott test, akkor a csajok szóba sem állnak veled.

2017. júl. 8. 21:29
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Ja, és egy fesztiválos élményből vontál le egy orbitálisan nagy általánosító b..romságot. Gratulálok az értelmi szintedhez!
2017. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Hát annak a bizonyos fesztiválnak ilyen a közönsége.
2017. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
ui.: Meg kéne válogatnod, hogy milyen fesztiválra is mész ki! Mert az adott fesztivál megmutatja, hogy kik is járnak oda, milyen emberek.
2017. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Ennyi erővel akkor azt a tanulságot is levonhattad volna, hogy mindenki részeg alkoholista az év minden napján. Sajnálom, hogy nem akart megcsókolni egy lány sem, de ugyan már.....
2017. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%

Lol.


Csak az órám többe kerül, mint a 100k ruha+kiegészítő, és nem látom, hogy a nők szemében ez olyan marha nagy vonzerő lenne.


Lehet, hogy nem a bizonyos fesztivál buliQval kell ismerkedni? Meglepne, ha a fesztiválon nem lett volna 1 normális nő sem, máshol viszont rengeteg van

2017. júl. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
"Nem csajozási szándékkal mentem" -a fogyatékosoknak elmondom még egyszer.
2017. júl. 8. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!