Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan, aki duci (100...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki duci (100 kg feletti) és emiatt nehezen talál párt vagy gátolja az ismerkedésben?

Figyelt kérdés
Ha igen, érdekelnének a tapasztalatok. Hány éves vagy?
2017. nov. 15. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
25f. tapasztalat: fogyjá le. addig nem fognak tojni se a fejedre, még ha a kiszemelt sem egy nádszál alkat. inkább kizárom a párkapcsolatok lehetőségét is mostmár
2017. nov. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Miért jobb a "duci" mint a "kövér"?
2017. nov. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Provokálsz direkt azzal, hogy a 100 kg felettieket ducinak nevezed? Max az a 100 kg feletti a duci, aki mellé még 2 méter legalább


Akkor te kiket nevezel kövérnek vagy hájasnak?

2017. nov. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem rád vagyok kíváncsi, úgyhogy jelentettem a válaszod.
2017. nov. 15. 20:32
 5/10 A kérdező kommentje:
De annyit még is csak hozzátennék, hogy tudod, lehet, hogy te abba a tipik típusba tartozol, aki verseng a haverjaival, hogy ki a nagyobb tahó, de én pl. nem :) A duci egy udvarias kifejezés, ahogy rád is inkább a butus szót használom a segghülye helyett.
2017. nov. 15. 20:36
 6/10 anonim ***** válasza:

Erre mit mondasz?


[link]


10-12: Izmos

15-17: Sportos

20-22: Vékony

25: Átlagos

30: Formás, nőiesen kerek

35: Husi, duci

40: Dagi, testes

45: Kövér, dagadt

50: Hájas disznó

2017. nov. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem komoly sörhasam van, látványos tokám, egészségtelenül étkezem, dohányzom, a sarokra is kocsival járok, de nőkkel pont nem volt problémám soha. Mondjuk a top 10%-ot nem tudom felszedni, még 1 éjszakára se nagyon, ahhoz jobb külső vagy több pénz kéne, de átlagos csajokat simán.


A te gondod hogy finomkodsz és nem nézel szembe a valósággal. Nem "dagi" vagy hanem zsíros, feltéve hogy már szőrösödik a kukikád. Fogadd el és vállald fel magad, máskülönben ugyanaz a dagi óvodás maradsz a nők szemében mint aki most vagy. Ez a butusos meg feljelentgetős komment is arról árulkodik hogy egy nyomorék vagy már ne haragudj, egy ilyen csávóval nyilván nem áll szóba egy nő se. Addig is jó matyizást, Üdv, 114kg 180 cm.

2017. nov. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A duci tényleg egy félrevezető szó, férfira pláne nem használnám, akkor inkább azt, hogy túlsúlyos.

A kérdésre a válasz igen. 22 éves kövér nőként kb el van vágva az ismerkedés nálam, olyan szintű problémák vannak az önbizalmammal.

2017. nov. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7es, neked hogy van tokád?! én 185/110 vagyok de akkor se volt mikor 125 voltam
2017. nov. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9 nekem meg már akkor is, amikor még csak 100 voltam. Alkat kérdése, mindenkin máshogy oszlik el a zsír. A karjaim úgy néznek ki mint egy átlag embernek, az ujjaim se virslik, mellkasom se zsíros, de a kilóknak valahova mennie kell, ez nekem főleg has és toka.


De amúgy se ez a lényeg, hanem hogy a kövér férfiakat a kövérségük nem akadályozza drámaian az ismerkedésben. Nyilván kevesebb nőből válogathatsz, és vannak akik elvárják a fitt testet, de 80% még mindig marad.

2017. nov. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!