Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit szoktatok tenni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szoktatok tenni, hogy reagáltok miután kiderül hogy a lány csak barátként tekint rátok?

Figyelt kérdés

Beszélgettek már néhány hete, találkoztatok is párszor de egyszer csak belöki hogy maximum barátként tekint rátok.

Ti hogy reagálnátok?

A. Elfogadjátok szó nélkül és belementek a barátságba

B. Kiakadtok és megszüntetitek vele a kapcsolatot.


Én az utóbbit szoktam tenni, úgy gondolom hogy így teszek a legjobbat magamnak ha mihamarabb elfelejtem, ha a közelében maradnék továbbra is csak kínoznám magam, hogy ő nem azt érzi amit én.

De a legutóbbi után akit szintén lekapcsoltam, elgondolkodtam rajta hogy hány lányt koptattam le már emiatt akik kedveltek (igaz csak barátként) néhányat elég bunkó módon, és voltak köztük jó fej, rendes lányok akiknek lehet nyertem volna a barátságukkal is, mivel kb 0 lány barátom van. Mert mindenkit ellökök magamtól, de abban a pillanatban mégis ez tűnik a legjobbnak nem bírnám más srácokkal látni.. meg a düh is közben van, megvezetettnek és megalázottnak érzem magam olyankor, elvégre egy visszautasítás.. nem is akármilyen, ha már hetek óta tart a dolog.

Szerintetek?



2017. nov. 15. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt A is, amikor alig ismertem a lányt, pár nap online beszélgetés vagy egy-két más okból történt találkozás után hívtam randizni. Ekkor még ugye éppen csak körvonalazódik, hogy érdekel,nem nehéz barátságra átállni.

Volt B is, de kiakadás nélkül. Nem jöttem be neki, van ilyen, ez senkinek sem a hibája. Kapcsolatot viszont ilyenkor megszakítottam. Nem bunkón, elmondtam neki, miért.

2017. nov. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A, ha csak szimplán tetszett, és jól megvoltunk egymással. B, ha került már velem bennsőségesebb helyzetbe is, és szórakozott már úgymond az érzéseimmel. Nekem ilyen flörtölgetős barátokra semmi szükségem, van elég haverom. Meg gerinctelen dolognak tartom, ha valaki nem képes eldönteni következetesen, mit akar tőlem, csak hol közel enged, hol ellök azzal, hogy jájcsakbarikvagyunk. Na meg a jó k*va anyád marad a barátod így, az. Egy barát csaj nálam nem attól lesz barát csaj, hogy nem tetszik, hanem attól, hogy tartja a keretet és, az első közeledésemre sem reagál úgy, mint az, akit esetleg fel lehet szedni.
2017. nov. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
B egyértelmű.
2017. nov. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
C
2017. nov. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
van olyan, aki értékes számomra annyira, hogy nem akarom elveszíteni
2017. nov. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Saját elmémre nem reagálok. .. nem így.

Nálam leírtak nem opcionálisak. Én jobban tudom mit akar, érez egy ember, mint ő.

Sosem akadok ki.

Emberekkel nem barátkozom.

2017. nov. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!