Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor ennyire szexorientált a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor ennyire szexorientált a társadalom a pasik mennyire becsülnének meg egy ilyen nőt?

Figyelt kérdés

Olyan nőkre gondolok, akiknek nem célja az hogy végig menjen rajtuk sok pasi. Hanem érettebben állnak a dologhoz, és csak olyan férfival szexel, akivel teljesen egy hullámhosszon vannak, és kapcsolatot akar a férfitől.


Már a legtöbb 20on éves csajnak 10+ felett van a partner száma. Viszont az ilyen nőknek max 1-2 szexuális kapcsolata van, de azok olyan minőségűek is.


Az ilyen nőknek a testi-lelki minőség a legfontosabb, nem az hogy minél több szexért bókoló pasival lefeküdjenek.


Tudnak a pasik nőként tekinteni egy ilyen nőre? Vagy a többség csak a farka után megy?



2017. nov. 16. 12:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
90%
Akkor én komolytalan nő vagyok, mert 25 éves koromig 10 férfivel volt dolgom, és egy része nem volt komoly kapcsolat. Ha valaki elítél ezért, az engem nem érdekel. 25 éves voltam, mikor megismertem a volt páromat, nála éreztem, hogy hosszútávon is működni fog. 7 évig voltunk együtt, és megbecsült, mint nőt. Mikor szakítottunk, fél évre rá ismertem meg a férjemet, vele már 8 éve vagyunk együtt, és ő is megbecsül. Ha testileg és lelkileg is jól működik a dolog, akkor az ember nem keresgél tovább. Egyébként a rövidebb kapcsolataim is minőségiek voltak, pont azt kaptam, amire akkor vágytam.
2017. nov. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
A kereslet-kínálat törvénye itt is érvényesül. Miután a mai csajok nagyon hamar ledobják a bugyit, természetes módon kitermelődött az a férfiréteg, aki ezekre hajt. De ez ne aggasszon téged, mert minden pasinak el lehet kapni a tökét, csak megfelelő NŐ kell hozzá.
2017. nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!