Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kicsit nem aljasság a társadal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit nem aljasság a társadalom részéről, hogy lenézik a prostizó férfiakat, holott sok férfinak más nő nem is jut?

Figyelt kérdés
Miért ilyen kegyetlen, és szűklátókörű a társadalom, főleg a nők, hogy tagadják a végtelenségig, hogy igen is vannak olyan férfiak, akikhez ingyen egy nő nem nyúlna soha hozzá?

2017. okt. 28. 13:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%
Miért kellene tudnia arról a társadalomnak,hogy valaki prostizik? Nem kell reklámozni és senki nem tud róla.
2017. okt. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%
A prostikat még jobban lenézik, pedig ha nem lenne rájuk kereslet, nem léteznének.
2017. okt. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%

Titkolni kell ezt és jól van.


Tényleg van olyan hülye a világon, aki nagy nyilvánosság elé tárja, hogy ő már prostizott?

2017. okt. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
55%

Nem. Ugyanis a prostikhoz járó férfiak elég jelentős részének akadna nő, ha igazán akarná.


De könnyebb kifizetni 50 frankot (nekem ennyiért kínálta magát a magyar prosti, amikor Svájcban voltam), minthogy belevesse magát az ismerkedésbe.


Engem volt, amikor egy nap 40 nő küldött el (mindegyikhez odamentem, megszólítottam őket), de nem adtam fel. Mentem tovább, és végül beakadt nekem egy olyan nő, akinek a szexért nem egy pasi még fizetne is, én meg ingyen dugtam meg, mert elég tapasztalatot szereztem ahhoz, hogy el tudjam csábítani.


Jöhet most a lepontozás, de ettől még tény és való, hogy az akaraterő sok mindenre képes.


28/F

2017. okt. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%
Csakhogy a prostizók bő fele nem magányos.
2017. okt. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
69%

"Nem. Ugyanis a prostikhoz járó férfiak elég jelentős részének akadna nő, ha igazán akarná. "


Előre bocsátom, nem vagyok sem szűzfiú, és fizetni sem fizettem még a szexért.



De az elmúlt pár évben a "belevetem magam az ismerkedésbe" kb azzal egyenlő, mintha fejjel előre belevetném magam egy vasbeton falba.


Nem mondom, hogy nem próbáltam meg egyszer, kétszer, tízszer, százszor mióta véget ért az előző kapcsolatom.

Az első nemnél megvontam a vállam, a másodiknál is, aztán kicsit igazítottam a ruhatáramon, másik frizurát csináltattam, odafigyeltem, hogy ne csak sportoljak, de látszódjon is rajtam, hogy pozitívan álljak a világhoz...



Aztán egy idő után rájöttem, hogy bármit is csinálok a beton fal erősebb, mint a fejem, és bármit csinálok, nulla esélyem van arra, hogy áttörjem.


Ebből a nézőpontból pedig megértem aki prostizik, bár az nem világos, hogy miért ítéli el a társadalom, intelligens ember ezt csendben teszi, és nem veri nagydobra, így pedig elítélni sincs mit.

2017. okt. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
77%

Kicsit nem aljasság a társadalom részéről, hogy lenézik a prostikat, holott van rájuk kereslet?


Amúgy kíváncsi lennék, a prostizó pasik hány %-a az, akinek amúgy nem jut nő.

2017. okt. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
38%

6-os:


Sok vitát végigfolytattam már olyan pasikkal, akik sikertelenek az ismerkedésben, ez alapján azt gondolom, hogy felesleges érdemben reagálni a kérdéseidre, egyre azonban mégis reagálnék:


Azt mondod próbálkoztál "...kétszer, tízszer, százszor".


Akkor azt mondom: nem próbálkoztál eléggé: én ugyanis számoltam, hogy hány nővel ismerkedek, és körülbelül 250-300 nővel kellett kapcsolatba lépnem, míg tudtam dugni egyet. Pontos adatot nem tudok mondani, ugyanis azok a jegyzeteim elvesztek, pedig nagy érték volt, mert gyakorlatilag mindent feljegyeztem.


A szüzességem elvesztése után változott az életem, sokkal könnyebb lett a csajozás, így azt mondom, számomra megérte az a több száz visszautasítás.


De mondok még valamit: én teljesen tiszteletben tartom, ha valaki azt mondja, neki nem megy. Akkor menjen prostihoz, ennyi. Én nem kívánom meggyőzni, de ettől meglehet a saját véleményem a dolgokról neki is, és nekem is.


(4-es voltam)

2017. okt. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Lazy Lover ***** válasza:
24%
mert álszent nemzet vagyunk! meg prűdek! de azt nem mondják hogy nem csak a szűznyomiluzerek járnak prostihoz... ezt valahogy nem értem a "nők" felől ezt a logikát!
2017. okt. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
36%

#4

Ez baromság.

Nem jut minden férfinak nő.

Tinderes adatokból statisztikailag igazolták, hogy a nők kb. 80%-a a legjobb 20%-nyi férfira utazik, a maradék 20%-nyi nőre hajt a maradék 80%-nyi férfi.


És ez nem új jelenség, mindig is így volt, csak régen azért nem volt ennyire szembetűnő ez a jelenség, mert egy elég erős társadalmi/kulturális/anyagi nyomás volt a nőkön, hogy menjenek férjhez, ezért jobb híján hozzámentek még a lúzerekhez is, ha a lúzer egy kicsit is jómódú volt.

De régen is akadt azért férfi bőven, akinek nem jutott nő, nem véletlen, hogy a prostitúció mindig is virágzott, csak legalább régen nem voltak képmutatóak az emberek ezzel kapcsolatban.

Akinek nem jutott nő, az vagy beállt katonának, vagy beállt tengerésznek, ott kaját, szállást kapott, zsoldot is, és szingliként élte az életét és k_rvázott, vagy beállt valami szerzetesrendbe.


Viszont mára már annyira átalakult a világ, hogy egyáltalán nincs a nőkön sem társadalmi, sem kulturális, sem anyagi kényszer, hogy férjhez menjenek.

Úgyhogy eszükben sincs kompromisszumot kötni és férjhez menni egy lúzerhez, vagy egyáltalán csak járni vele, inkább laza szexkapcsolatban, vagy egyéjszakás kalandokban elvannak a 20%-nyi alfahím réteg tagjaival.


Ezért aztán nagyon kiszélesedett azon férfiak köre, akiknek semmi esélyük nőhöz jutni.

2017. okt. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!