Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Küldött nektek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Küldött nektek a párotok képet a nemi szervéről ismerkedéskor vagy meglepetés volt?

Figyelt kérdés
Mikor láttátok először a fütyköst?

2017. nov. 16. 17:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
természetesen élőben...
2017. nov. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Minek üldözgetett volna a farkáról képet? Ki is ábrándultam volna abban a pillanatban. Mármint nem a látványtól, hanem attól, hogy egy felnőtt férfi ekkora majom.
2017. nov. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
53%

Soha nem küldtünk egymásnak semmilyen erotikus jellegű képet egyik párommal sem. Sőt, még írásban sem vitattunk meg ilyesmit, jóformán annyi nyoma volt a beszélgetésekben az ilyesminek, hogy "nagyon kívánlak" vagy "alig várom, hogy elkapjalak"... Szerintem van, ami nem telefontéma, és a veszekedés, lelkizés meg az intimitás pont ilyen.


Először akkor láttam nekik, mikor lefeküdtünk egymással, esetleg előtte volt olyan, hogy együtt elmentünk strandolni, és akkor valamennyire ki tudtam venni a nadrágján keresztül, hogy mekkora neki, vagy korábban, ha csókolóztunk, és simogattam, vagy az ölébe ültetett, valamennyire látszott nadrágon keresztül... Lehet, hogy nektek szexi az, ha ki tudjátok csapni a mi képeinkre, de nekünk szerintem ez inkább közönséges és illúzióromboló.

2017. nov. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%

Nem, onnan küldtem el volna valahova.

Nindenki lát, ha van nete, és senki nem kíváncsi rá, amíg nem vagytok eggyütt. Már megint egy perverz f@x küldő.

2017. nov. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
Ezen az oldalon vagy 10 kéretlen fax fotót kaptam, elklépzelni sem tudom, ezek mire számítanak a letiltáson kívül.
2017. nov. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Azzal a lendülettel repülne, ha az ismerkedés elején ilyen képeket küldene... Volt már egyszer ilyen, többet nem találkoztunk. Undorító szokás.
2017. nov. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%
Élőben, amikor először lefeküdtünk. Szexchatelni csak akkor kezdtünk, amikor már együtt voltunk.
2017. nov. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
27%

Jaj, már megint ezen az oldalon kérdezel ilyet? :D

Köztudott, hogy itt a nők nem lép félre, nem érdekli őket a farokméret stb:D

2017. nov. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván élőben. Ha ilyen képet küldött volna ismerkedéskor, ott lett volna vége a dolognak, primitív és kiábrándító dolognak tartom.
2017. nov. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
Érdekel a méret valamennyire, a félrelépéstől mindig is tartottam, mert baromi megalázó, ezért én sem tenném, de az, hogy kapok egy random csupasz fäszról egy képet, akkor is undorító marad, ha vannak álszent nők. Egyszerűen engem nem izgat fel, és nagyon gyerekesnek tartom ezt a fäszlóbálást. 5-6 évesek szokták lengetni, mikor még újdonságnak számít nekik. Amíg anyukától nem kapnak egy fülest és egy gatyagombolást.
2017. nov. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!