Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinder. Tényleg ennyire rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder. Tényleg ennyire rossz a magyar felhozatal?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, tudom, hogy válogatós vagyok. Nekem fontos, hogy a barátnőm tetsszen mint arcra, mint alkatra, és utána jön a többi — belső — feltétel. Mivel az előző kapcsolatom pont két hete (nem túl szépen) ért véget, tegnap éjszaka regisztráltam a Tinderre. Az eredmény viszont elszomorít. Közel 500 lányból ha 10-15 tetszett! Mármint oké, élőben sem kéne mindenki (nagyjából ~8-10%), de itt mintha rosszabb lenne a helyzet. Tinderen csak a „maradék” emberek vannak?
2015. dec. 20. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Az összes randis oldalon szar a felhozatal, nem csak a Tinderen. Mondjuk ennek köze lehet ahhoz is, hogy sokak szerint pont csak a maradék regisztrál ilyen helyekre, míg nyugaton tök elfogadott dolog neten ismerkedni.
2015. dec. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
oks... szval én kimondottan tinder-párti vagyok. úgy 700 matchem van... ezek kb 30-40% tetszik tényleg, nagyon, külsőre. de bejelölgetek olyanokat is, akik "nem vészesek", egyrészt azért mert tényleg gyenge a felhozatal (ennek a 30-40%-nak jóval több mint a fele külföldi), másrészt mert ugyan válogatós vagyok, a belső egy picit fontosabb... dehát tinderen a külső alapján likolsz úgyis.
2015. dec. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja. előző vagyok. lemaradt, h 19/L vagyok
2015. dec. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez az egész azért lep meg, mert még májusban kezdtem el használni, és akkor gyakorlatilag 2-3 nap után találtam egy lányt, akivel 6 hónapig együtt voltunk. Most meg... Mintha csak kövér, csúnya lányok használnák. :(
2015. dec. 20. 21:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Én alapból nem foglalkozok az ilyen f.s oldalakkal. :D


Úgy vagyok vele ha élőben, valóságban nincs szerencséje az embernek akkor az ilyeneken sem lesz több!

2015. dec. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont a Tinderen tűnt fel, hogy mennyi a "jócsaj". Más társkeresőn jóval vegyesebb a felhozatal. Azóta onnan is ismertem meg azt a lányt akinek csapom a szelet egy ideje. Mondjuk mindenre van példa és ellenpélda is.
2015. dec. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, tavasszal (amikor először regisztráltam) nekem is úgy tűnt, hogy rengeteg szép lány van, és mondom, hamar sikerrel is jártam. De most meg mintha megváltozott volna az egész... Lehet, hogy velem van gond?
2015. dec. 20. 23:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... én is nagyon válogatós vagyok, de akkor te még rám tehetsz egy lapáttal :D a Tinder felhozatala nagyon is jó szerintem. Ráadásul én vidéki vagyok, és csak kb. 50 km-en belül keresek, de már így is sok szép lányt sikerült megismernem.
2015. dec. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!