Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehezítik meg a magyar férfiaknak a társkeresést a külföldi férfiak?

Figyelt kérdés

Nagy intenzitással felkapott csajozó központ lettünk, ami nem csak az emelkedett albérlet/ingatlan árakon látszik meg, de a csajozást is nehezíti. Egy olyan országban, mint Magyarország ez érezhető. Ez nem olyan mint mondjuk Svájc, ahol sok a külföldi pasi (sokkal több mint itt), de nem bulizni ment oda senki, hanem rengeteg pénzt keresni munkával. Viszont egy svájci nő az speciel szóba sem áll egy külföldi férfival, még egy némettel, osztrákkal sem, mert még azok is rangon aluliak nekik.

Itt meg azt látom, hogy nem csak az echte nyugat-európai pasikat preferálják jobban a nők a magyar pasiknál, de még a harmadik világból érkezetteket is. Egyszerűen itt minden pasi jobb a magyarnál, mindegyik. Legalább is a nők szemében bizonyára.


Ez nyilván még jobban eltolja a kereslet/kínálati egyensúlyt az ismerkedésben.

Ti mennyire érzitek ennek a hátrányait?


2017. okt. 23. 18:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Én magyar nőként magyar férfit szeretnék társnak, nem tudom, miért látod azt, amit látsz.
2017. okt. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2017. okt. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

"Nagy intenzitással felkapott csajozó központ lettünk" :D :D

Figyelj, a környezetemben egy csaj van - egyébként is defektes kissé -, aki külföldi (fekete) fazonnal jött össze... aztán el is vált.


Te valószínűleg nem azért nem kellesz a nőknek, mert "hazai" vagy. Más okok játszhatnak közre... pl. a butaság.

2017. okt. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Semennyire. Nekem is magyar baratom van es az osszes noismerosomnek szinten. Leszamitva azokat, akik kulfoldon elnek, de ez nyilvan vilagos.
2017. okt. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%

Hány olyan esetet tudnék mesélni,mikor szőke csaj minket kb. magyar srácokat háta közepére nem kívánt,de belépett egy angol srác az ajtón,akinek láthatóan nagyon sok pénze volt,a csaj egyből rácuppant az angol srácra érdekes módon.

De ilyen nem egyszer volt már,igazából sokszor láttam és hallottam hasonlót.

2017. okt. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem az a lényeg, hogy milyen nemzetiségű vagy, hanem hogy kezdeményezz te a csajnál, mert neki úgy kényelmes.
2017. okt. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Napi rinya.
2017. okt. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Oroszországban tízmillióval több nő él, mint férfi. Költözz oda!
2017. okt. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem semennyire. Aki szar, azt akkor sem fogják választani, ha ő létezik egyedül, akár magyar, akár tibeti, aki meg el tudja adni magát és kívánatos kvalitásokkal rendelkezik, az minden mezőnyből ki fog emelkedni. Siránkozás helyett, meg ilyen "Nagy intenzitással felkapott csajozó központ lettünk, ami nem csak az emelkedett albérlet/ingatlan árakon látszik meg" kínos dolgok leírása helyett, inkább törekedni kellene, mert őszintén szólva sok ismerősöm van külföldi párral, sőt nekem is külföldi a párom, de még egyinkünktől sem hallottam, hogy "Oh, én azért vagyok X-szel, mert X francia/dán/üzbég/tibeti...". Ellentétben olyanokat rendszeresen hallok, hogy "azért vagyok vele, mert valódi férfi, nem fut el a férfi szerepek elől, udvarias stb. nem úgy mint annó a magyar párkapcsolataimban...".

A magam részéről is sokszor csak ezt az itt megjelenített siránkozást látom, holott más nemzetiségű barátnőimet elnézve mi, magyar lányok kb. a legkisebb igényű "fajta" vagyunk. Ha a pasinak van munkája, albérlete meg viszonylag normális is minden téren az a nők legnagyobb részének már bőven elég. Külföldi barátnőim meg csak hüledeznek, hogy "komolyan, ennyi? Nincs háza, megtakarítása, autója, nem ad magára, és barátnőt/feleséget akar?".

Elgondolkodtató látni a két oldalt, én a magam részéről sosem foglaltam állást, csak ezeket tapasztalom.

2017. okt. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ide tartozik, de katasztrófális a magyar pasik közeledése a nőkhöz a külföldiekhez képest. Nőként ezt tapasztalom.
2017. okt. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!