Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ekkora érdeklődés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ekkora érdeklődés a fiatal, huszonéves nők iránt?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom egy fiatal, átlagot alulról súroló (nem szép!), de nem is brutálisan ronda lányra akkora kereslet és verseny és hajsza van, hogy abba bele lehet fulladni. Egy ilyen lány, pl. egy 20-25 éves életkorszakában járó hölgy az majdnem függetlenül a külsejétől, bármelyik ujjára tudna választani egy pasit, mert annyi a jelentkező. Miért értékelik ennyire a férfiak a fiatalabb nőket és miért értékelik sokkal kevesebbre az idősebbeket (tehát a 30-40 éveseket) ?
2017. nov. 5. 17:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Áruljátok már el, hogy ezeket honnan veszitek? Max a társkeresőn tudom elképzelni. Átlagos nő előtt nem állnak sorok, és nem is szólítják le őket naponta öten, de még havonta öten sem. Szerintem ez csak egy újabb kifogás a sikertelenségetekre, "a nőknek minden könnyű". Egyszer beszélni kéne hús-vér átlagos nőkkel, hogy mit tapasztalnak. Nem a társkeresőből kiindulni, ahol sok férfi mindenkinek ír, aki nő.
2017. nov. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
Mert hamvasak, feszesek, még nincsenek megkeseredve a múltbéli csalódások miatt, pozitívan állnak a jövőhöz, naívak, könnyen elcsábíthatóak, életerősek, vidámak, energikusak, pörgősek, hisznek a szerelemben - és sajnos sok férfi emiatt "hülyíthetőnek" is gondolja őket. Az idősebb férfiaknak pedig a fiatalabb lányokkal való mutatkozás tovább fokozza az alfahím-imidzset.
2017. nov. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%

Az osztonok miatt.


Azonban igy adja magat,hogy sok huszoneves fiu kiszorul es a 30-as nok fele fordul,akik meg dogosek. Igy nekem meg lehet 20-on eves izmos (185 cm kb ,75 kg kb )pasim 30-askent. :) ;)


N

2017. nov. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
53%
Ne a nőket hibáztasd, hanem a férfiakat. Ők tehetnek erről, ők vetik oda magukat minden nőnek.
2017. nov. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
3%

Egyszerű. 30 felett a nők exponenciálisan veszítenek a külsejükből.

Elkezdenek hízni, az arcuk egyre ráncosabb és szittyadt. Soknak már van pulyája is és had ne nekem kelljen már nevelni. Egy ilyen szituációban anyucinak én mindig csak a második leszek, ez pedig nagyon nem pálya. Amikor szexelni akarok, elvárom, hogy tegyen a kedvemre, ha már fizetek érte. Aztán ott vannak a plusz kilók. Ebben a korban tipikusan alig marad idejük önmagukra. Egy medvétől félni szokás, nem vonzódni hozzá szexuálisan.


Aztán a szexuális képességek is problémásak tudnak lenni, a pulya azért szépen betesz néhány anyucinak, amikor kijön...


A 20-as csajok finomak, kecsesek, szűkek, pontosan betöltik a női szerepet egy férfi mellett, hogy az szórakozhasson.

2017. nov. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%

Honnan szeditek ezeket a phaszságokat!?

21 éves vagyok, nem vagyok csúnya, nem vagyok kövér, igaz topmodell se. Nem volt még az életben soha arra példa, hogy bárki leszólít pl. utcán vagy buszon. Munkahelyen egy 40 éves, házas vén phasz szokott beszólogatni perverzeket, miközben azt hiszi, hogy humoros.

Eddig egy kapcsolatom volt, gimis osztálytárssal jártam két évig. Azóta se érdeklek senkit, csak az ilyen magukat alfának vízionáló 40+ öregeket.

Biztos az lehet a baj, hogy a 30 alattiakhoz már túl öreg vagyok, ugye? :(

2017. nov. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
Egy 20-as nő nem csak vonzóbb, mint egy 30-as, hanem még 10 év múlva is vonzó lesz.
2017. nov. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Jó, akkor ezt meg is beszéltük, nekem jöhetnek simán a 30-as hölgyek :))
2017. nov. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
1. Ez a jelenség igenis így van. Nem azért van sokkal de sokkal több 20-25 éves fiú mint lány a társkereső oldalakon mert csak a férfiak fizetnek elő a netre hanem mert minden korosztálybéli férfi erre a korosztályú nőre hajt. Leghamvasabb kor nem akar még gyereket stb....a hús-vér nők válaszai sajna fabatkát sem érnek: ők nem tartják számon az összes próbálkozót csak azokat akik megugrották a lécet
2017. nov. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
9%
Társkeresőre "ciki" nőként regisztrálni, és aki meg is teszi, hamar kiábrándul a száz "ismi?" és az ötven farokkép után, és törli magát. Akkor már inkább ismerkedik máshol. Ezért mondom, hogy a társkeresőt ilyen esetben nem érdemes alapul venni.
2017. nov. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!