Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A MILF-lufi lényegében az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A MILF-lufi lényegében az internetnek köszönhető, így találtak egymásra a fiatal srácok és az idősebb nők?

Figyelt kérdés

Gondoljuk végig : a nők szexuális piaci értéke 16-25 éves kor között borzasztóan magas, sokkal magasabb mint a hasonló korban lévő fiúké/férfiaké.


Ezért rengeteg fiú/férfi egyedül marad ebben a korban.


Ezek a srácok így az idősebb nők (nevezzük milfeknek őket) felé nyitnak.


Az idősebb nők szintén versenyhátrányban vannak a fiatal nőkkel szemben, így örülnek a fiatal srácok közeledésének.


Az internet pedig ennek a közvetítője, ahol ezek a találkozások lezajlanak, mert alapesetben nyilván egy 20 éves srácnak nem 40 éves emberekről álló baráti köre van stb.


És szépen így kialakult ez az egész MILF-lufi, hogy a huszonéves srác 40 éves kedves jó fej nővel van együtt, szeretik egymást stb., igazából ez egy win win helyzet.


Mit gondoltok?


F/26


2017. nov. 17. 20:07
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

30-40 között vagyok, tehát szerinted "milf".

Az életben nem kéne egy egy huszonéves kis tacskó. Csak szexre se. Komoly kapcsolatra és csak szexre is 40 körüli pasit tudok csak elképzelni. De hamarabb jönnék össze egy 10 évvel idősebb, mint egy 10 évvel fiatalabb férfival.

Meghagyom őket a 15-17 éves kislányoknak, akik már attól elárulnak, hogy van jogsija és vehet sört.

2017. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
67%
Akkor, ha már ilyen szépen levezetted, azt mond meg, miért volt nekem 20 éves koromban 46 éves barátnőm, mikor nem hogy net, de de még a vezetékes telóra is éveket kellett várni?:)))
2017. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

"30-40 között vagyok, tehát szerinted "milf".

Az életben nem kéne egy egy huszonéves kis tacskó"


Szerintem meg bejövősek a huszonéves pasik ennek a korosztálynak.


Itt nem a tacskóságról van szó, egy huszonéves pasi semmivel se kevésbé férfi mint egy 40 éves.


Akikről te beszélsz azok a tinisrácok.

2017. nov. 17. 20:45
 14/31 anonim ***** válasza:

#9 Nagyon nem érted miről beszélek. Én nem lehetek hátrányban az általad írt versenyben, mivel én be sem szálltam.

Ezert írtam, hogy nekem elég az a bizonyos egy... Fogadd el, hogy vannak kivételek, akiknek nem az a fő céljuk, hogy kelendőek legyenek, pláne kiegyezzenek egy fiatalabb emberrel, csak azért mert egyedül vannak.

(#7)

2017. nov. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

#4 : Persze, így is lehet fogalmazni hogy te be se szálltál a versenybe..valójában mindenki versenyez aki nem remeteként él magányosan.


Igen, csak az egy számít..valóban...csakhogy azt meg is kell találni. És itt jön kébpe a versenyzés..


Persze tagadhatod ezt az egészet, végülis egyszerűbb egy álomvilágban élni mint a valóságban...

2017. nov. 17. 21:02
 16/31 anonim ***** válasza:

13#

Tévedésben vagy.

Valószínűleg iszonyatosan tapasztalatlan vagy, ha egy korban hozzád illő csajt nem tudsz felszedni.

Azt hiszed, hogy egy 30+ nő "beéri veled", mert ha neked nem kell szexen kívül másra, akkor biztosan másnak se.

Vagyis: se a nőkről se a szexről nem tudsz semmit. Semmivel se vagy előrébb, mint egy 16 éves kisfiú, akinek volt már pár barátnője.


Nem tudsz többet felmutatni semmilyen téren, mint egy 35-45 közötti férfi. Sőt...


Egy 40-45 éves pedig nagyon is örül, ha van egy 30-35 éves párja. ;)

2017. nov. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

#16 : Te miről beszélsz? Én arról írtam hogy igenis nyitottak az idősebb nők a fiatalabb FÉRFIAK felé is, pont a versenyhátrányuk miatt (is).


A szex nem tudom hogy jön ide, én nem írtam szexről...


Többet nem tudok nyújtani egy idősebb férfinál, de ő se nálam.


Na ez a nőknél nincs így. Egy idősebb nő már egyszerűen nem versenyképes egy fiatal széppel, ennyi.


Férfiak esetében a versenyképesség "kitart" egész sokáig.

2017. nov. 17. 21:08
 18/31 anonim ***** válasza:
Elenyeszoen keves no akar 10-20 evvel fiatalabb fiut. Megis mit kezdjenek vele?
2017. nov. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Egy 30-40-es no konnyeden ismerkedik a sajat korosztalyaban, akarmit is zagyvalsz ossze.
2017. nov. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Én nem mondtam egy szóval sem, hogy nem fordulhat elő, hogy 20 évesként valakinek összejöjjön egy 46 éves nő. De talán csak minden 200. férfi mondhatja el ezt magáról.

MILF-lufiról akkor sem lehet beszélni. Esegleg egy négy helyen lyukasról lehet.

2017. nov. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!