Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem teljesül egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem teljesül egyetlen szerelem se? A kölcsönösség létezik egyáltalán?

Figyelt kérdés

Engem csak olyan tud vonzani aki felé szerelem alakul ki. Akibe nem vagyok szerelmes, az iránt eléggé közömbös vagyok. Kezdeményezek, dumálok a lányokkal, ismerkedek, de kölcsönös vonzalomba sose botlottam. Vagy nekem nem jött be valaki vagy fordítva. Mindig beleesek abba a hibába, hogy beleszeretek valakibe, elvakulok, az agyam belémhazudja, hogy lehet esélyem ami felbátorít, aztán mindig csak egy újabb lelki sebbel végzem. Már rájöttem, hogy reménytelen eset vagyok ennek ellenére sose adom fel. Jó kis paradoxon. Milyen az amikor az ember felé vonzódik egy nő? Mitől alakul ez ki? Legutóbb is flörtöltem egy csajjal, viszonozta, mér egy hónapja dumáltunk szinte minden nap, nagyon jól eldumáltunk mindig, imádtam a társaságát, többször is hívtam randira de mindig terelte a témát, aztán egyszercsak összejött az exével akit ismerek és tudom hogy egy féreg ember.... Mi vonzza a csajokat ilyen ember felé? Ezt sem értem. Van esélye egy tipikus jófiúnak kölcsönös szerelemre bukkannia?


22F


2017. nov. 18. 03:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ember... magamra ismertem. :O annyi a különbség, hogy 23 éves vagyok és a lány MÉG nem jött össze az exével.. chh
2017. nov. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nemrég megkérdeztem itt, hányszor volt viszonozva a szerelmük az embereknek. A válaszokból 50% fölött lehetett, volt, akinek mindegyik... Nem értem a hozzád hasonlókat, sok ezer másik nemű emberen láttam már, hogy kölcsönös a szimpátia.
2017. nov. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!