Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Továbbra is likeolja a Faceboo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Továbbra is likeolja a Facebookon a fényképeimet, de nem akar még csak barátkozni sem?

Figyelt kérdés

Volt egy férfi az életemben akivel randiztam pár hete, és megszakította a beszèlgetést abból kifolyólag, mert nem szeretne párkapcsolatot most, és szerinte nincs értelme a barátkozásnak sem, mert sosem lehetnénk rendes barátok azok után, hogy volt köztünk valami.


Én úgy voltam vele, hogy jó, akkor szép lassan majd elfelejtem. De valamiért mindig “emlèkeztet” magára, mert belikeolja a fényképeimet. Én az ő új fotóit nem likeoltam viszont.


Miért csinálja ezt? Ez mire jó? Tulajdonképpen ezzel csak újra és újra átélem az emlékeinket, és rossz érzés fog el, hogy már nem beszélünk.


2017. nov. 18. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Kérdés: Miért nem tiltod le? Nehéz művelet?

Ne haragudj, de miért "sajnáltatod" magad, ha semmit nem teszel ellene, h ne lásd.

2017. nov. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És ez a dedó mire jó? Pár hét? Az igen, micsoda emlékek lehettek. Tiltsd le a p*csába, ha ekkora probléma.
2017. nov. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem értem, miért kellene letiltanom?


Tetszik, akarok tőle valamit (akár csak barátságot is), és reménykedek. Eszem ágában sincs letiltani. Ha ez nem jött le az írásomból, akkor sorry.


Az a rossz, hogy nem tudom, hogy most ő mit akar ezzel, és kétségek között hagy engem, mert felejteni nehéz. Nagyon jól éreztem magam vele!!

2017. nov. 18. 13:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor reménykedj és kínozd magad. Erre milyen választ vársz mégis?
2017. nov. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:-) hát nem ezt!
2017. nov. 18. 14:21
 6/7 anonim ***** válasza:
És akkor mi van, ha like-olja? A facebook az élet? Lépéseket nem tesz, nem akar semmit, megmondta.
2017. nov. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmit nem akar. Valszeg lenduletbol egy nap lajkol egy csomo dolgot.

Egy normalis pasi a tudtodra adja, ha akar valamit.

Tiltsd le, mert igy csak magadat szivatod.

2017. nov. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!