Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-as szinglik, akár nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as szinglik, akár nők, akár férfiak! Ti nem rettegtek az idő múlásától? Nem vagytok depressziósok, hogy kicsúsztok az időből (család) és öregedtek? A 20-on évesek zöme már idősnek tart titeket, a korosztályban a legtöbbek meg foglaltak?

Figyelt kérdés
Én 32.5 évesen nap mint nap ezen rágódom és már kikészültem.
2017. nov. 7. 19:41
 1/8 A legrosszabb ***** válasza:
47%
Engem 34 évesen nemhogy a családalapítás, de még a párkapcsolatok sem nagyon érdekelnek. Majd talán egyszer...
2017. nov. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Dettó úgy vagyok mint 1.-es. Nekem nem kell család.

Az öregedés meg egy biológiai állapot.


Az ilyen csak annak gond aki kapcsolat függő.

Én nem vagyok az.

2017. nov. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-3 éve én is így voltam, hogy nem kell család. Aztán találkoztam 1 éve a párommal, akibe szerelmes lettem. Vele mindennél jobban akartam családot. Majd megcsalt és azóta maradt csak a munka és a magánéleti lejtő.
2017. nov. 7. 20:02
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem ez az álláspontom nem fog változni.


2-es.

2017. nov. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

30-as szingli nő vagyok, kicsit idősebb nálad.


Nem rettegek az idő múlásától, sőt, általában nem tippelnek az emberek ennyi idősnek. Apám már 65 éves, ingyen utazik, de rendszerint elkérik a személyit tőle, hogy ellenőrizzék a korát, mert őt is fiatalabbnak tippelnék egyébként, nehezen hiszik el róla, hogy nyugdíjas, és hogy az életkora miatt már jogosult az ingyenes utazásra. Ilyen a családunk.


Nem vagyok depressziós, nem is akarok az lenni, az egy nagyon rossz betegség.


Nem érzem, hogy kicsúsznék az időből család tekintetében. Már gyerekként felkészítettek arra, hogy a menstruációm miatt gondom lehet a gyerekvállalással, szóval soha nem görcsöltem rá erre a témára. Ha a sorsom az, hogy legyen saját gyerekem, akkor lesz 30 fölött is, ha nem, akkor pedig korábban sem lehetett volna. Legrosszabb esetben még mindig ott az örökbefogadás lehetősége, de gyerekhez, családhoz egy megfelelő társra is szükség van, azt pedig még nem találtam meg. Egyedül nem fogok bevállalni egy gyereket. Csak ezért meg nem fogok összejönni bárkivel.

2017. nov. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Én hat év után kezdtem el szétnézni, kissé engem is sokkolt 32 évesen, hogy a korosztályból a minőségi felhozatal nagy része már foglalt. Azért 25-ig még szerintem nincs probléma.
2017. nov. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Sokat izgulok ezen én is a magam 26 évével...de aztán arra gondolok, hogy a sok "vén majom", mint a Benkő Dániel micsoda csajokkal nyomul... asszem az én időm is később jön majd el :D
2017. nov. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok depressziós. Nem akarok párkapcsolatot és családot, így aztán teljesen mindegy, mennyi idős vagyok, nem csúszok ki semmiből.
2017. nov. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!