Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak kb. hány százaléka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak kb. hány százaléka lehet tutyi mutyi, félénk típus ami a nők 99 százalékának nem vonzó?

Figyelt kérdés
2017. nov. 19. 06:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs erre statisztikai adat, ezért nem kéne általánosítani.

Személy függő.

2017. nov. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Egyre több ilyet generálnak, a nők, de nem tudni az eloszlást
2017. nov. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó, hogy a nők számára nem vonzóak, hanem szimplán csak arról, hogy az ilyen férfiak nem mernek kezdeményezni, így persze hogy kicsi az esélyük. Egyébként szinte minden férfiban fellelhetőek ilyen tutyi-mutyi tulajdonságok, csak vannak, akik jól tudják palástolni. Emberek vagyunk, mindannyiunknak vannak félelmei, nem kéne ebből ekkora ügyet csinálni.
2017. nov. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Az előző hosszú kapcsolatom előtt kezdeményező voltam.


Aztán mikor 2 éve egyedül maradtam, elkezdtem ugyanazt, lehívni, elmondani, hogy szívesen találkoznék vele mondjuk nem csak a közös hobbi kapcsán, ráirtam neten a szimpatikus emberre.


Eredmény? Az elutasítások nem túl kulturált, válogatott formái, haveri kapcsolat azonnal megszskítása (pedig felfogom a nemet, és nem erőltetem tovább), neten letiltás, válaszra sem méltatás.


És mindez nagyon nem tini korú nőktől, érdekes, pont a fiatalabbaknak volt annyi becsülete és kedvessége, hogy őszintén annyit mondjon, bocs, de nem.


Mostanra feladtam a probálkozást, hónapok óta nem hívtam senkit randira. Nem vagyok pszichopata, nem tudok magasról tenni a visszajelzésekre, igen, nyomot hagy az emberen a folyamatos elutasítás.


Szóval nem mindenki kezdi úgy, hogy nem mer megszólítani egy nőt (Btw, a nők könnyen mondják, hogy nem nagy ügy, aztán ha visszakérdezek, hogy miért nem szólítják ők meg a nekik tetsző férfit, akkor kiderül, hogy még gyávábbak, mint a férfiak).

2017. nov. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet soknak nem vonzóak ezek a tulajdonságok,nekem mégis ez jön be
2017. nov. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te még mindig ezen a kérdésen lovagolsz? Hanyadszor rágod és köhögöd fel újra?
2017. nov. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Hát, izé...vagyunk páran.
2017. nov. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

És mi az ami szerinted bejönne nekik? Az ilyen "Páncélököl nehéztűzérség" testalkat ( [link] mellé az őskorban maradt "ha rámnézel összeverlek" stílus? ( [link]


Arany középút kérdező! Arany középút!

2017. nov. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!