Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A határozatlanságon, félénkség...

A határozatlanságon, félénkségen, tutyi-mutyiságon nem tud változtatni egy férfi, mert az alap személyiség típus?

Figyelt kérdés
Minden megpróbáltam, mondták sportoljak, mert attól határozottabb lesz az ember, rendszeresen sportolok, mondták próbáljak dönteni dolgokban hamar, megtettem stb. Mégis minden nő csak barátként tud tekinteni rám, mert olyan határozatlan vagyok szerintük, akivel jól el lehet beszélgetni csak, mint egy jó baráttal. Nem tudom mit lehet tenni... Vagy lehet ezen nem is lehet változtatni, mert genetikailag ilyen vagyok így születtem.
2016. ápr. 5. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezen nem kell változtatni, örűlj hogy nincs csajod, ha lesz, majd alig pírsz "szabira" menni 😂
2016. ápr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem idővel és kemény munkával még tudnál is, de ne aggódj!

Egyszer majd találkozol egy domináns csajjal, aki élvezi, hogy ő a sofőr, te pedig, hogy nem kell döntened és boldogan éltek, míg meg nem haltok ;)

2016. aug. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!