Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi nagyon nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nagyon nagyon tetszik külsőre, akkor az már lehet szerelem is?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez egy nagyon fura kérdés...


De van egy férfi az életemben és nem tudom eldönteni, hogy mit is érzek iránta. Mert nem is tudom mi az az igazi nagy szerelem, nem tapasztaltam még meg.


De ez a férfi úgy elcsavarta a fejem, annyira vonzó, annyira az esetem, csomószor gondolok rá, sokszor jár a fejemben. Tökéletesen az ideálom külsőre, nála jobb pasival még nem találkoztam. Ezek viszont mint csak külsőségek, mert amikor randiztunk és ahogy egyre jobban kiismertem, rájöttem hogy van 1-2 negatív tulajdonsága, ami nem annyira szimpatikus benne.


Viszont nagyon nagyon nagyon vonzódok hozzá, volt már köztünk szex, és az is csodálatos volt.Sosem vonzódtam még senkihez ennyire, mint hozzá, de nem tudom, hogy párkapcsolatban mennyire jönnénk ki jól, mert lehet ne annyira passzolunk más téren.


Ez lehet szerelem? Bocsi a hülye kérdésért, tapasztalatlanságból ered...


2017. nov. 19. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nevezik VÁGY-nak.:)

Majd ha szerelmes leszel, azt pontosan fogod tudni és nem lesznek kétségeid.

2017. nov. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Korotok? :D
2017. nov. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ez nem lehet hogy több mint egy sima szexuális vágy?


Mert ennyire "erős" vágyat és tartós vonzalmat még nem éreztem senki iránt.

2017. nov. 19. 21:12
 4/10 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok, a pasi 26. :)
2017. nov. 19. 21:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen nők keresnek olyan férfit, "aki tudja mit akar", mert ők ugye nem tudják :D
2017. nov. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért fontos ez?

Jól érzed magad, aztán annyi, a többi majd alakul.

2017. nov. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Próbáljátok meg hogy és hol találkoztatok először közel laktok egymáshoz?


Miért jó a szexben?


Mik a negatív tulajdonságai?

2017. nov. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akinek ilyen "szép a tál,de üres" mentalitása van,igen,annak elég a szerelemhez a jó kinézet is.

Pl. én nem bírnék olyan férfival lenni,aki baromi jóképű,de egy értelmes mondatot nem tudok váltani,vagy nem szereti az állatokat,vagy van egyéb pszicho beütése.Vagy akinek egyáltalán nem tetszik a hangja.Jártam már úgy,hogy találkoztam egy csávóval,jól nézett ki,de a hangja baromira irritált,annyira magas volt,hogy Alföldi Robi ahhoz képest affektálva is dörmög.

2017. nov. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nőknél a külső vonzalom egyenlő a szerelemmel.
2017. nov. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen kapcsolatokból van az kérdés itt hogy : Megvert a baràtom de még mindig nagyon szeretem. A vilàg leg tanàcstalanabb rovarjai?
2017. nov. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!