Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi hiányozhat belőlem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi hiányozhat belőlem, hogy nem vonzódnak felém lányok?

Figyelt kérdés
Külsőre átlag feletti vagyok, de nem a kifejezetten jóképű, de tudom, hogy ennek nem kellene akadálynak lenni, nálam rondábbaknak is van barátnője. Beszélgetni is el tudok velük, nem vagyok félénk sem, poénkodok... De valahogy sosem érzem, hogy kifejezetten érdeklődnének felém. Tudom milyen, amikor egy csajnak bejön valaki, láttam már több ismerőst, akikre elég rendesen ráhajtottak csajok. Az új félénk, ronda kollegát rendesen letámadta 2 kollegina. Én amikor odamentem ehhez a csajohoz, szemezés és egymásra mosolygás után, elég bunkón és lekezelően beszélt velem, pedig csak a munkával kapcsolatban beszéltem vele. Na ilyen velem nem történt, hogy valakin érezzem, hogy bejövök neki. Neten is ismerkedek, ott is sokszor mondják, hogy így meg úgy milyen jó vagyok, szimpatikus vagyok, bejövök neik..., de hiába mondják ezt, van nnyi emberismeretem, hogy tudjam, hogy ők sem érdeklődnek felém igazán. Nem tudom mi hiányozhat belőem. Önbizalomból sincs hiány, csak akkor zuhan vissza, amikor megint érzem, hogy ismét nem érdeklem a csajt, de aztán túllépek rajta, és megint minden ok, és jó kedvem lesz.

2017. aug. 23. 15:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem tűnsz se hülyének se semmi, irj még történetet hátha rájövök
2017. aug. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Tizenhármas ***** válasza:
92%

Hmm, ez fogósnak tűnik. Mondjuk ennyi alapján bármi lehet, meg persze a leírást is te készítetted magadról, talán az emberek máshogy látnak, mint gondolod.

Az első, ami nekem eszembe jut: az az eset, amikor valakivel semmi baj sincsen, csak túlságosan akar egy kapcsolatot. Persze a te írásodból ez annyira most nem jött vissza, lehet ha beszélnénk nem jutna eszembe ilyesmi. Mégis, ez egy elég általános dolog. Ha túl sok vagy, és érződik, hogy kétségbe vagy esve, akkor hiába lennél amúgy akár szimpatikus.

Ezt a tényt alátámaszthatja a kolléganő viselkedése, talán túlságosan ragadsz vagy udvarolsz. Lehet, hogy kicsit tolakodónak érez esetleg?

Ezt idővel könnyebb orvosolni, csak annyi a lényeg, hogy ne görcsölj rá :)

Másik dolog, ami közhelyes, hogy még nem találtál olyat akivel igazán meglenne a közös hang. De még akár ebben is lehet valami, mert tényleg vannak olyanok az ember életében akit ok nélkül nem kedvelnek, és olyanok is, akikkkel elsőre nagyon jól megértik egymást :)

Remélem tudtam segíteni. Amit pedig az elején írtam, azzal nem akarom elvenni az önbizalmad. Ettől még te simán lehetsz vonzó, talán csak nincs tapasztalatod elég, vagy érzéked hozzá.

2017. aug. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Tizenhármas ***** válasza:
Egyeshez viszont csatlakoznék, talán ha kicsit kifejtenéd, okosabbak lennénk :)
2017. aug. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Sok dolog lehet az oka. Kicsit több részlet sokat segítene.

A bunkózást nem értem akkor sem, de sok nő olyan sajnos, hogy csak azzal cuki, aki neki hasznos, vagy tetszik...:/


Így vaktában két tippem van. Az egyik, hogy önbizalom ide vagy oda, túl nyitott könyv vagy, és túl jó fiú. Egyszerűen vannak emberek, akiknél minden annyira egyértelmű, egyszerű és gördülékeny, hogy nem okoz izgalmat a megismerés. Mikor tudod, hogy tetszel neki, és egy szabadba kerül, hogy legyen valami belőle. Nem kell ehhez pitizni, csak szimplán olyannak lenni, aki mindig érdeklődik és résen van.

A másik tippem a "sótlanság". Van sok ember, akivel tök jól el tudunk beszélgetni, de olyan semmilyen a személyisége. Olyan, aki tipikusan a felszínt karcolgatja, de úgy igazán nincs benne semmilyen témában, vagy nem lelkesedik semmi iránt, nem igazán foglal állást semmi mellett, hanem csak úgy van. Én szeretem a kicsit megosztó embereket, engem ez pl. zavarna nagyon is. Nem kell szélsőségesnek lenni, csak azért sokkal másabb olyan emberrel beszélgetni, akivel egyetérteni is tudunk erősen, illetve megvitatni azt, amiben mégsem azonos a véleményünk. Az ilyen "minden jó" emberek számomra unalmasak, hiába tudnak beszélgetni a másikkal. Kell valami, ami ad az illetőnek egy karaktert, amitől kicsit egyedibb.

2017. aug. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Esetleg a "felém" szót megtanulhatnád alkalmazni. Háromszor használtad, mindháromszor rosszul...


Uncsinak tűnsz amúgy, olyan igazi semmi különösnek. Érdektelen lehetsz.

2017. aug. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

sok nőben lehet vonzalmat kelteni közös rezgés kezdeti hiánya ellenére is, csak a megfelelő gombokat kell benyomogatni a kommunikáció során


a szexualitás hiánya, könnyedség hiánya, flört és játékosság hiánya, lazaság hiánya, mély érzelmi kötődés kialakításának hiánya, intimitás hiánya és unalmas kommunikáció szoktak a legnagyobb buktatók lenni


lehet turbózni magad alfa személyiségjegyek felvételével (gesztikuláció, testbeszéd, testartás, hangsúly, tonalitás, szünetek, szexuális feszültség), karizma növelésével, magabiztosság növelésével, kommunikáció javításával, kreativitás, spontenaitás és humor fejlesztésével

2017. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%

Sok pénzed van? Nincs?

Nos, akkor ez az, ami hiányzik.

2017. aug. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4%

Én félénk vagyok, nehezen beszélek, inkább írásban vagyok jó, utálom a 172nél alacsonyabb lányokat, amelyik meg túl jó kedvű, az mindig gyanús nekem. Beszélgetni a sertéstenyésztésről (csak mert érdekelnek), valamint a vallásos és pszichológiai témákról szeretek. Különösen utálom, ha hazudnak, vagy szavamba vágnak. Aki csak a divatot keresi, számomra felejtős. Vallom, hogy aki többségében az iskoláról vagy munkáról beszél, az proli.

Nekem is nehezen megy az ismerkedés.

2017. aug. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

#8

Hát mert egy egoista, sznob majom vagy. :D Még jó, hogy kerülnek az emberek.

2017. aug. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%

#9 pont hogy nem vagyok egoista, én pont azzal foglalkozok, hogy milyen a másik, nem csak magammal..

inkább az a kérdés, hogy a rosszindulatú ribiket miért nem kerülik elégé az emberek

2017. aug. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!