Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, nők, van köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nők, van köztetek olyan, aki igazi férfinak/nőnek tartja magát?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen tulajdonságai alapján gondolja, hogy illik rá ez a "titulus"? Vagy a külső visszajelzések ébresztették rá, hogy ez valószínűleg így lehet?

2017. nov. 19. 22:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nehéz lenne ezt tulajdonságokba írni, mert akkor minden második felhasználó mondaná.

Egy férfi lovagias, gáláns, olyan a kisugárzása, megjelenése... Stb.

2017. nov. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Igazi vagyok. Nem hamis, nem ál, nem kitalált. Ennyi.
2017. nov. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Én igazi ferfi vagyok szoros a fulem
2017. nov. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Igen, én igazi férfinak tartom magam, de ez nem azt jelenti, hogy egy álszent, modoroskodó bájgúnár vagyok. Épp ellenkezőleg. Sosem játszom meg magam, van saját véleményem, amit fel is vállalok. A barátaimért, szeretteimért mindig kiállok. Nem félek kimutatni az érzelmeimet, képes vagyok intelligensen, kulturáltan kezelni és megoldani a nehéz helyzeteket, problémákat, nem nyafogok, hanem teszek érte, hogy jobb legyen az életem. Tisztában vagyok a hibáimmal is az értékeimmel, tudom, hogy mit akarok. Tisztelettel állok hozzá más emberekhez. Ha egy nőt viszonzatlanul szeretek, nem erőltetem rá magam, de nem is játszom a sértődöttet, egyszerűen csak elengedem, de meghagyom neki a lehetőséget, hogy bármikor visszatérhet hozzám.
2017. nov. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%
4-es, én szerelmes lettem. :)
2017. nov. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%

Jelen.

Igazából nem gondoltam volna magam soha ilyen hű de nagyon különleges nőnek. Csak annyit vettem észre, hogy például páromat bárhova hívják mindig első kérés, hogy vigyen engem is. Valamiért mindenkinek olyan fontos az is, hogy mit gondolok az aktuális barátnőjükről. Velem osztják meg a párkapcsolati gondjukat, tőlem kérnek még a melőhelyen is tanácsot a férfi kollégák ilyen téren. Mintha annyira számítana egy "idegen" nő véleménye na mindegy.. Nagyon önfényezésnek tűnik, és utálok ilyet írni magamról de olyan "barátnő példakép" lettem sok embernek. Párom is mondja mindig, hogy xy "megfenyegette", hogy ha el mer hagyni akkor kicsinálja.. :)

De persze nyilván tudom az okát nagyjából. Biztos látják, hogy milyen jól megvagyunk párommal évek óta meg ilyesmi. Nem hisztizek baromságokon, jól elvagyok bárkivel. Mindig érettebb voltam a koromnál. Meg a tartás. Szerintem ez a legfontosabb, ez az igazi nő legfontosabb tulajdonsága, meg az egyenesség, hogy tudja mit akar. Soha nem foglalkoztam olyannal, akivel nem terveztem komolyan, csak komoly kapcsolataim voltak. Nem hülyítettem, nem hitegettem senkit. Mikor párommal megismerkedtünk akkor is ez volt a szitu kb. Válogathattam volna a szebbnél szebb nyomulós húú de jó pasik közül, de nekem az kellett, aki azzal kezdett, hogy én vagyok az a nő, akire büszke lehetne, akivel egész életre tervezne.

Én ide venném még azt is, hogy vannak terveim, céljaim, amikből elég sokat elértem már baromi sok melóval. Szerintem egy igazi nő építi az életét, nem függ senkitől.

Ide venném még a párja iránti tiszteletet és odaadást, azt, hogy ő is energiát fektet a kapcsolatba. Az ilyenek, mint háztartás vezetés, anyaság stb már talán mellékes dolgok a mai világban, de van ahol ez is hozzátartozik az igazi nő fogalmához.

2017. nov. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Elutasítom a mások által felállított titulusokat, mint "igazi ez vagy az"
2017. nov. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

Időnként ráébresztenek mások, hogy észrevesznek, mint nő, és ilyenkor jól esik.

Szintén mondták mások már pl, hogy az a típusú lány vagyok, akibe belezúgnak, és nem csak megdugni akarnak.


Olyan is volt, hogy egy szórakozóhelyen igazi bomba csaj volt mellettünk, még én is észrevettem nőként, tényleg jól nézett ki. Odament a srác társasághoz akik mellettünk voltak, de a srác tőlük meg odajött inkább hozzám (??!) leszólítani, pedig kb egy zsákszerű ruha volt rajtam, nem is voltam kiöltözve.. :D

Nem értettem azóta sem de jól esnek az ilyenek.


Ja, legutóbb meg egy nagydumás-macso típusú pasin láttam, hogy zavarban van, mikor meglátott. Szóval azért én is észreveszem, ha figyelek. :)


Válaszolva: nem tartom magam nagyra vagy extrának, ezek is külső visszajelzések, nem vagyok elszállva magamtól és kimondottan nagyon szépnek sem tartom magam.

Valószínűleg ez látszik a kisugárzásomon is, hogy nem vagyok beképzelt, hanem barátságos vagyok.

2017. nov. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak igazi férfiak és nők léteznek. Leszámítva a hermafroditákat mert ők vagy mindkettő vagy egyik se.
2017. nov. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%
Igen egyébként érdekes dolog ez a bulizás is. Hogy lemegy az ember farmerban meg valami felsőben, egész nap viselt sminkmaradvánnyal, és mégis kapja a kommenteket, hogy "na végre egy normális/igazi nő" stb. Pedig rohangálnak körülötted a kicsípett miniszoknyás lányok.
2017. nov. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!