Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőként zavarna ha egy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként zavarna ha egy férfinak van otthon éles, igazi önvédelmi pisztolya? Mit gondolsz?

Figyelt kérdés

Mert mondjuk rendőrnyomozó. Nyilván nem az első randin tolja a képedbe, de valamikor az első szex után, néhány randi, néhány hét ismerkedés után már felhozná a dolgot, csak hogy tudj róla, ne véletlenül derüljön ki.

Van engedély is, hogy az utcán bármikor nála legyen, amikor akarja.


29/F


2017. okt. 17. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendvédelmis vagy akkor nem nagyon lepne meg, az már inkább, ha nem lenne :D
2017. okt. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha “munkaeszköz”, akkor nincs miről beszélni, nem zavarna.
2017. okt. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Paromnak van. Naluk tovabbra is kotelezo a katonasag, rangot kapott, ezzel engedely is jart, es azota is tart otthon fegyvert. Kulonosebben sosem erdekelt. Sajnos, jarkalt olyan helyeken, ahol kellhet nemi onvedelem, igy eleg gyakran a kocsiban tartjuk.
2017. okt. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Női vadász vagyok és nekem is vannak otthon fegyvereim, szóval cseppet sem zavarna.
2017. okt. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem zavarna, csak úgy tudom két külön helyen kell tárolni a lőszert és a fegyvert. Ha betartja a fegyvertartasi szabályokat, akkor persze megertem.

Nekem kicsi gyerekem van, ezért is fontos a biztonság.

2017. okt. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


5: Ez már régóta nincs így. Sok éve. Ha egy lakásban/házban vagyok a fegyverrel, akkor az akár lehet a nappali asztalon is elől hagyva, megtöltve. Ugyanez igaz a vadászokra, sportlövőkre is.

Volt RÉGEN ilyen amit te mondasz sok évtizeden keresztül, de ezt valamikor a 2010-es évek elején eltörölték, néhány éve. Már nincs ez a hülyeség, hogy állandóan el kell tenni a fegyvert, töltetlenül, lőszertől külön, stb-bla-bla...


Ha nálad lennék, valószínűleg nem vinném a fegyvert, mert a pisztolyon kívül pl gázspray is van mindig nálam. Ha meg már együtt laknánk, akkor nyilván nem dobnám ki a polcra a pisztolyt megtöltve ha hazaértem, a zsebem többi tartalmával együtt.

Először 8-9 évesen mentem el lőni a nagybátyámmal lőtérre, úgyhogy ha egy háztartásban élnék gyerekkel, nyilván nem adnám oda neki a pisztolyt játszani, de megismertetném őt a dologgal, megmutatnám neki töltetlenül a pisztolyt, beszélnék vele erről, akár el is vinném lőni, akár csak légpuskával is.

A gyerekekkel kapcsolatos fegyverbalesetek főleg abból vannak, amikor a felnőttek totálisan tiltják a dolgot a gyerektől és azt akarják, hogy még csak ne is tudjon róla (ami ugye nem lehetséges).

2017. okt. 17. 14:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező az a baj, hogy a gyerekeknek olyasmi is megfordul a fejében, amit egy felnőtt soha nem tudna elkepzelni! Eszméletlen hulyesegekre képesek, mert nem értik a következményeket.

Majd ha neked is lesz, érteni fogod!

Az a legbiztosabb, ha nem hogy egy gyerek, de senki ne ferhessen hozzá a te jatekszereidhez.

2017. okt. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!