Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez az általános érvényű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az általános érvényű marhaság, hogy aki szingli az selejt, és szánalmas?

Figyelt kérdés

Szakítás után vagyok, viszonylag mélyről kapaszkodom fel.

De a saját haverjaim azzal jönnek, hogy nekik van csajuk, mekkora királyok, én meg mekkora lúzer, mert nincs.

De nem csak ők, számos helyen vagyok, ebbe botlok.

De kérdem én, mivel jobb egy megalkuvásokkal teli, behúzott f/*/rokkal élni egy kapcsolatban, csak azért hogy legyen valakim, mintsem szingliként?

Mert félek az egyedülléttől, a magánytól, félek hogy nem lesz szex, meg hogy tőle csak rosszabbat találok?

ugyan...26 vagyok. Ez még nem a megalkuvások időszaka.

Tudom hogy manapság nagy divat összejárni az exekkel, de az is miért? mert ott tudja a nő/férfi, hogy egyszer jó volt, akkor miért ne újra, plusz már ismerem bla bla...

Gyávaságnak tartom, mert újat megismerni nem, de exel vagy haverral igen, közbe meg sírok a világnak hogy nincs normális férfi/nő.

Persze hogy nincs, ha nem is nyitnak az ismeretlenek felé!



2017. nov. 20. 08:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Semmi baj a szingli léttel ha valaki azért van egyedül hogy helyet csináljon a szívéban egy másik ember számára. Nem lehet egyik kapcsolatból rögtön átugrani egy másikba mert akkor az a kapcsolat sem lesz teljes, az előzőból átviszünk bele negatív dolgokat. Tehát kell egy egyedül töltött időszak ahoz hogy a másikat teljes mértékben zavaró körülmények nélkül tudjuk szeretni.


A baj a szingliséggel ott kezdődik ha valaki ezt az életformát választja és időnként fűvel-fával baszik mint egy ösztönlény érzelmek nélkül. Az ilyen ember alkalmatlan arra hogy önmagán kívül mást igazán szeressen, alkalmatlan bármiféle tartós, elkötelezett kapcsolatra.


Az pedig hogy ki ki tart lúzernek vagy menőnek a kutyát nem érdekel. Ha valaki mások véleményére alapozva tart fent kapcsolatot vagy éppen szingli az szánalomra méltó.

2017. nov. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
akkor lehet hogy rossz emberekkel veszem magam körül? és rossz emberek a haverjaim? bár mondjuk ez eddig is feltűnt, hogy inkább a f/*/rokméregetés ment mindig mintsem a cimborázás.
2017. nov. 23. 09:57
 13/25 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben idióták. Tudod ... "Aaki korpa közé keveredik ....."

Egy társas kapcsolat nem verseny ahol teljesíteni kell és mutogatni az eredményt.

Sokkal inkább arról szól hogy van egy ember akit boldoggá akarok tenni mert az nekem örömet okoz ha látom hogy ő boldog.

Ha így állsz hozzá nem fog nagyon mellényúlni.

Sajnos ezen a fórumon mindenki a farkával foglalkozik, azzal hogy hány nőt dugott meg, miylen extrén szexkapcsolatai voltak.

Egy ember kapcsolatainak minősége fordítottan arányos a partnerek számával.

Inkább kevés hosszútávú tartalmas kapcsolat mint sok érzelemmentes, felszines.

Ráadásul a sok partnerszámmal dicsekvő emberkék nem tudják hogy ezzel épp azt árulják el hogy egy nullák, mert nem tudnak hosszútávon megtartani senkit.

2017. nov. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Basszus, ezt miért nem a drágalátos haverjaiddal beszéled meg?
2017. nov. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

mert olyan tanácsokat adnak amik életképtelenek.

nem látnak túl a saját kapcsolataikon.

2017. nov. 23. 10:42
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Én azért vagyok szingli, mert nem tudok megfelelni a csajok elvárásainak (amikor nekem kb már NINCS IS elvárásom) és ma nem létezik szerelem. Elvárások közti, kompromisszum.é ezt hívják ma szerelemnek. Ha megfelelsz neki a listája alapján, max nem utasít el első látásra.


Én inkább kivontam magam a stressz, megfelelési kényszer, és folyamatos elutasítás alól és nem csajozok. Nekem 180 fokot kell változnom azért, hogy szóba álljanak velem, amíg a másik cserébe semmit nem lenne hajlandó tenni. Magamnak akarok megfelelni, és magamnak meg is felelek, szeretem magam. de ha más ezt nem látja és nem szeret ahogy, amilyen vagyok, akkor így jártak.


Szóval no para, szerintem azt gondolj magadról, ami neked megfelel. A többi ne érdekeljen, mert ők nem tapasztalták, amit tge, sokszor nem tudják mik mennek.


Szerintem a legtöbb ember társfüggő. Fél, és függ a másiktól, ezért görcsösen ragaszkodik, nyel és tür. Jaj csak ne legyek egyedül, jaj nem lesz szex, jaj mit gondolnak mások, ha szingli leszek, és sorolhatnám.


Te, és én, és a többiek képesek vagyunk együtt, és egyedül is jól érezni magunkat. Így kéne!

27f

2017. nov. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

hasonloképp érzem magam utsó

a különbség az hogy nem tudok magányosan boldog lenni.

mindig jön a duma hogy mi mert ha amgad nem szereted stb.

jahh

de abba nem gondol bele senki, hogy totál egyedül mit tenne? mikor nincs akihez szóljon, nincs társág, nincs egy haver vagy munkatárs akit felhívjon....nincs tesó, szülők stb. nincs semmi.

ilyenkor jönneka dumák hogy de tegyél érte járj el stb..jah jah..kíváncsi lennék ő mit csinálna?

ülne a szobában mint egy darab sz/*/r hogy senki sem hívja fel, és senkit sem érdekel.

Miért vagyok én rossz ember?

2017. nov. 23. 13:17
 18/25 anonim ***** válasza:

16 os vagyok.


jó ez a tegyél érte szlogen nálam is befigyel:D Főleg amikor megkapom, hogy ha barátnőt akarsz tegyél érte...ahha ha csak ennyi lenne, hogy tegyél érte, én lennék az usa elnöke

2017. nov. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

pontosan.

legyen önbizalmad, meg határozottságod meg legyen minden, de közbe már a héten a 2. csaj hajtott el randin, neten meg 10 ből talan egy visszaír tőmondatos válaszokban.

De a rinya az megy...hol vannak a férfiak az igaziak...hát hol...?

2017. nov. 23. 13:32
 20/25 anonim ***** válasza:

Ha ez marhaság, akkor minek foglalkozol vele, minek húzod fel magad rajta? Ne foglalkozzál h-lye sztereotípiákkal, meg ilyen dolgokkal, van azt kész, de te már tovább tartasz ennél, ne horgonyozz le itt, menj, lépj tovább ettől a témától, mert vannak fontosabb dolgok is ennél az életben.

Minden jót:)

2017. nov. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!