Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnám meg a szerelmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnám meg a szerelmet?

Figyelt kérdés
Nagyon vágyom már egy barátnőre,de nem tudom hol ismerkedjek,19 évesen könnyű volt,suliban ismertem meg a barátnőm akivel 8 hónap után szakítottunk is mert nagyon hülye gondolkodása volt szóval ment a feje után.de már 2 és fél éve nincs senkim,ha randizom akkor valahogy nem úgy alakul ahogy elképzelem,pedig nem szorongóm bár tény hogy pont 22 éves koromra lettem kissé zárkózott.Buliba nem igazán járok,sőt évente max 1-2-szer.Amúgy nem vagyok válogatós vagy ilyesmi,nem a modell lányokra bukom.Kapcsolatok terén is annyi a tapasztalatom hogy csókot is úgy kellett megkérdeznem anno,ölelést meg egyszer nem kaptam :D
2017. nov. 20. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az utcán, a postán, a munkahelyen, az aldiban a Lidlben a tescoban, a pékben, a benzinkúton, az autómosóban, a zebránál állva, az interneten, az erdőben, a szoláriumban, a buszon, a vonaton, a metróban, a villamoson, a kórházban, a gyógyszertárban, a hentesnél, a parkolóban, bálban, clubbokban, szórakozóhelyeken, lottózóban, piacon, kirándulás közben, városnézés közben, könyvtárban, múzeumban, a tengeren, az óceánon, repülőn, vagy egy másik bolygón.
2017. nov. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, + a neten
2017. nov. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Hol találhatnám meg a szerelmet?"


Szerintem a szívedben. Kerested már ott?

2017. nov. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!