Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehetne valaha társam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne valaha társam, ha egy férfi sem érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés

Nem vagyok se kövér, se bányarém, de még csak nem is közelít hozzám senki, leszólítani egyáltalán nem szoktak. (A belsőt hagyjuk most, aki szerint nem a külseje miatt tetszik meg valaki elsőre az embernek, az nem tudom milyen logikával vezette ezt le, mivel belelátni senkibe sem lehet.) Értelemszerűen, mivel nálam sem kezdeményez senki, úgy veszem, hogy nekem is felesleges, úgysem lennék elég jó.

Lehet még így valaha társam, vagy esélytelen, hogy ne maradjak egyedül?


2017. nov. 20. 22:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Na itt most sok férfinak te lettél a nagy Ő ezzel a kérdéssel.
2017. nov. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A legrosszabb ***** válasza:
36%
Ha lelakatoltad magad a pincébe, ne csodálkozz, ha nem kezdeményeznek nálad. Amúgy meg handabanda, nagy kamu, hogy nem közelít meg titeket soha senki másfél méteren belül, amikor a legrusnyább nőknek is van 2-3 gyerekük, házasságuk, boldog párkapcsolatuk. Szóval elmész te is a búsba a sírdogálásoddal.
2017. nov. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Engem se szólítanak le a nők, mégse sírok itt. Kezdeményezz te, ha tetszik valaki, ne várd a sült galambot.
2017. nov. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
még a privátra se válaszolsz.
2017. nov. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
mert ffi vagy.
2017. nov. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Egy dolog a kinézet, egy másik a kisugárzás. Ha nincs benne nyitottság már ránézésre, ha nem látszik, hogy jól érzi magát a bőrében, akkor ahhoz nem szoktam én se oda menni.
2017. nov. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Nem vagy se kövér, se bányarém, se nő. :D
2017. nov. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%

"Értelemszerűen, mivel nálam sem kezdeményez senki, úgy veszem, hogy nekem is felesleges, úgysem lennék elég jó. "


Ezt férfiak is gondolhatják így, nem gondolod?

2017. nov. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

"úgysem lennék elég jó"

Ha férfi lennék, és ilyen gondolatokat olvasnék tőled, az összes lelkesedésem is elszállna irányodban.

Legyen benned tartás, hogy igenis értékes vagy, és valaki számára a minden leszel. Kicsit dolgozz az önértékeléseden, mert amíg ez nincsen rendben, addig felesleges is kapcsolatba kezdened, mert ennek a gondolkodásnak a következménye, hogy féltékenykedővé válsz (hiszen úgysem vagy elég jó, akkor biztosan megcsal stb.) ami megmérgez mindent, és szinte önbeteljesíti magát.

2017. nov. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom, hogy az ilyen kérdéseknek mi az értelmük, de a lényeg, hogy próbálkozz, ne add fel. Próbálj egy cseppet pozitívabban gondolkodni, és te kezdeményezni.
2017. nov. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!