Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Mit tennétek ha egy szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit tennétek ha egy szép férfi odamenne hozzátok az utcán és megölelne titeket?

Figyelt kérdés

2017. nov. 21. 12:46
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
90%

"Mit csinálsz?! Ez mi volt? Menj innen!"


Megijednék, hátrálnék és mérges lennék. Rányúlnék a kabátzsebemben pihenő gázspray-re. Még ha külsőre első látásra jól is néz ki, ez nem normális módja a csajozásnak, ismerkedésnek! Manapság már sok mindent hívnak zaklatásnak, ami nem is az, de ez tényleg zaklatás.


Sajnálom, aki nem tud normális, emberi módra csajozni, ismerkedni és ilyen hülye dolgokat csinál.

2017. nov. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
92%
Lehet bármilyen szép is, én megijednék, ha ok nélkül valaki hozzámérne.
2017. nov. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
20%

Szép férfi. :D :D :D Sírok. A férfiakra nem igen mondják ilyen formában, hogy szép.

Amúgy honnan tudod, kinek mi a "szép"?

2017. nov. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
81%
legtöbben megvernék hidd el
2017. nov. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
28%

Nem nőként, de tanuld meg:


Az utcán nem lehet ismerkedni, semmilyen formában, így meg főleg nem. Ha így próbálkozol nagyon hamar egy sötét, rácsos ablakú helyiségben ébredsz ahol téged fognak ölelgetni az életfogytosok, csak sajnos hátulról és a végbeled nem fog örülni a dolognak.

2017. nov. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
83%

Velem egyszer olyan történt, hogy egy random srác odajött, megsimogatta az arcomat a kézfejével, és elfutott. Őszintén, fogalmam sincs már, hogy pontosan hogyan nézett ki, annyi maradt meg, hogy tiszta volt, normális, rendezett külsővel.

Mondani nem tudtam semmit, de azonnal letöröltem az arcomat fertőtlenítős kendővel. Nem volt nedves, vagy büdös a keze, de a fene se tudja, nagyon fura volt az egész :D Igazából azóta jót nevetek rajta, ha eszembe jut, és a mai napig érdekelne a miértje (kb 10 éve történt ez).


A kérdésre visszatérve: hogy képzelted ezt? Kérdés nélkül odamész, és próbálkozol, hátha gyorsabb vagy a lánynál, és megszorongatod? Mert ennek így biztos nem lesz sikere. Viszont ha odamész, és megkérdezed, hogy megölelheted-e, akkor lesz, aki igent mond. Aki pedig így tesz, annak jól esne, mosolyogna rajta, esetleg beszélgetést kezdeményezne.

2017. nov. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
95%

5: Én egy barátomat úgy ismertem meg, hogy odajött hozzám plázán belül, ruhaboltban és megszólított. Normális, kedves, nem tolakodó dumával + mindketten tetszettünk egymásnak, előtte szemeztünk már ahogy a boltban jártam.


Utcán "utcán" lehet hogy nem lehet így ismerkedni, de nyilvános helyen, nappal, ismeretlenül szerintem más helyeken igen. (boltok, egyetem, munkahely, tömegközlekedés)

2017. nov. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
82%
Hacsak nem hátulról támadna (ez esetben nagyon megijednék és ütném-rúgnám, ahol érem) nem tudna olyan közel jönni hozzám, hogy megöleljen. Látszik az emberen, hogy célirányosan felém tart, vagy csak az én irányomba, szóval előbbi esetén messze kikerülném.
2017. nov. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
55%
Nagy esely lenne ra hogy korhazba szallitanak "L"
2017. nov. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
96%
Nem hiszem, hogy sok esélye lenne, mert hamar leveszem, hogy hogy közelítenek felém. Ha mégis sikerülne neki, tuti ellökném magamtól, lehet még tökön is rúgnám, ha megijdenék. Engem random idegen ne fogdosson, nem érdekel, hogy hogy néz ki. Pont.
2017. nov. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!