Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tényleg szinte esélytelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szinte esélytelen melegként, hogy komoly kapcsolatom legyen?

Figyelt kérdés

Biszex vagyok, de hosszabbtávon valamiért mégis inkább egy fiúval képzelem el magam.

Elég fiatal vagyok, de eddigi tapasztalataim alapján szinte lehetetlen közelben élő, korombeli fiút találni, aki nem csak egy menetre akarna..


Keresgéltem néhány társkeresőn, fórumon, de esélytelen..


Soha nem értem, hogy másnak hogy sikerült?

Tehát általában mindig valami véletlen folytán találkoztak, teljesen meseszerű sztorikat olvastam eddig csak, amik szinte esélytelenek, hogy velem is megtörténjenek..


Mivel biszex vagyok, ezért ilyen ösztönszerűen a baráti/ismerősi társaságomból való fiúkra rá sem nézek, a többinél (pl random ember az utcán) viszont esélyem nincs.. Vagy talán van, 40-ből 1-nél, de honnan tudjam, hogy melyik az az egy?


2015. aug. 12. 11:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem az:) nekem is komoly van
2015. aug. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, de együtt érzek veled.
2015. aug. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem is hasonló tapasztalataim vannak... Úgy tűnik tényleg valami szerencse/véletlen kell ahhoz, hogy sikerüljön találni egy normális srácot. Társkeresőn nekem se sikerült, "utcán" pedig tényleg esélytelen... Reménykedni kell, hátha összejön egyszer.
2015. aug. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem esélytelen! Én nem vagyok se helyes, se divatos, vagyis nem vagyok az a "jópasi", mégis mindig sikerült találnom normálisakat. Van a két legnépszerűbb chat, azokon kell fent lenni amikor csak lehet. Persze fontos a megfelelő nicknév, mert nyilván egy "forró lyuk" vagy ehhez hasonló nevekre nem fognak normális emberek ráírni. :D

Amit még tanácsolni tudok, hogy ne keress görcsösen, egyszerűen légy folyamatosan a cseten ha gépnél ülsz, s félóránként nézd meg, kik írnak rád. Hidd el, akkor fog rádírni normális ember, amikor nem is gondolsz rá.

Továbbá fontos szempont, hogy az illető válaszait, kérdéseit megvizsgáld. Ha valaki 1-1 szót mond, s nem egész mondatokat, vagy ha valakinek az első 5 kérdésében szerepel hogy aktív / passzív, mekkora, mit szeretsz a szexben stb., az ilyen emberekkel alapból ne foglalkozz, hiszen jól mutatja az illető értékrendjét.

Nekem ezek váltak be, sok sikert! :)

2015. aug. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én tapasztalatomból is elég esélytelen. Akikkel neten ismerkedtem eddig, és véletlen folytán nagyon bejött a stílusuk és a külsejük, azok vagy csak szexet akartak, vagy pedig közölték, hogy van pasijuk... szóval ebből a szempontból én is iszonyatosan szerencsétlen vagyok, pedig egyáltalán nem vagyok egy olyas valaki, aki ne tudna párt találni magának.

Amikor utazok metrón, trolin, vonaton állandóan szembe akadok helyes srácokkal, akik folyamatosan bámulnak engem, néznek, vigyorognak rám, de persze nem jönnek oda hozzám. Néha nagyon nehezen tudom visszafogni magam, hogy oda ne ordítsam neki azt, hogy jöjjön már ide, elkérni a számomat! :D

2015. aug. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Át tudom erezni, szamomra is esélytelennek látszik Minden...13/f/m
2015. aug. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6-os! Szerintem, 13 évesen ne rinyálj a komoly párkapcsolatokról ;)
2015. aug. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan esélytelen az, volt pár komoly kapcsolatom. :D De igaz most jelenleg én is a keresők táborát erősítem újra. xdd
2015. aug. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Énsem hiszem hogy esélytelen, inkább azt gondolom hogy egy meleg kapcsolathoz fel kell nőni. Heteró körökben egy tizenéves korban kezdődő majd 2 hét után véget érő kapcsolat nem nagy cucc, sok ilyen van, lesz is még sok. Na de nálunk az idő kitolódik nagyon, hisz már elfogadni is nehéz a másságot, belekezdeni az egyéjszakás kalandokba, elmondani a szeretteknek hogy mi a helyzet, és utána belevágni az ilyenbe. Egyszerűen fel kell nőni hozzá, mérlegelni kell hogy ez van, ebből kell kihozni a legtöbbet, csak sokan erre nem képesek mert huszonévesen is egy társkeresőn ajánlgatják a seggüket egy éjszakára vágyva. Ez a gáz, hogy kevesen nőnek fel, akik pedig felnőttek azok hamar megtalálják a közös hangot és pikk-pakk már együtt is járnak. Nyilvánosság előtt vagy mögött az már tök mindegy, a lényeg hogy együtt vannak. Az "örökifjak" vagyis azok azok a vénemberek akik 40 évesen is csak tengődnek az éterben azok pedig így jártak...
2015. aug. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok.

Mivel nem Bpesten lakom, hanem vidéken, nagyon kevés az esélye hogy barátom lehessen.

16f

2015. aug. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!