Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha hiányzik egy fogam, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hiányzik egy fogam, akkor esélytelen, hogy lesz kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Hiányzik az egyik kisőrlőfogam, ez egy többször tömött, gyökérkezelt fog volt, amiből egyszer kiesett a tömés (ami már jó nagy volt), sajnos ketté is törött a fogam és már nem lehetett megmenteni, műtét lett a vége. Ez nem annyira feltűnő, beszéd közben egyáltalán nem is látszik, nevetésnél viszont igen. Nem vagyok ápolatlan, mindig tiszta és rendezett vagyok, odafigyelek magamra, csinos a megjelenésem is stb., ennek ellenére azt látom, hogy ha az emberek észreveszik a hiányzó fogamat, akkor mintha megundorodnának tőlem vagy nem is tudom...Úgyhogy én már borzasztóan szégyellem magam, nem is merek mosolyogni és kb. bőgök éjjel-nappal... Rendszeresen járok fogorvoshoz, ellenőrzésekre is és mindig meg is csináltatom, ha van valami probléma (sajnos nagyon rosszak a fogaim, ez az egész családunkban probléma), de egy 200 ezres implantátumot nem tudok csak úgy kifizetni...Rengeteg kiadásom van, amit pont elég kifizetni...de ha még a fogamat is megcsináltatnám, akkor nagyjából az összes félretett pénzem el is menne, amit hosszú évek alatt sikerült összekuporgatnom...

Ez teljesen kizáró ok? 18/L


2017. nov. 22. 23:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy szintén foghiányos palit szerintem ő elfogadja a helyzetet.
2017. nov. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
93%

Ha amúgy normális nő vagy, normális kinézettel és viselkedéssel akkor nem nagy dolog ez. Férfiakat nem nagyon érdeklik ilyen dolgok, ha amúgy megfelelő vagy.

Tudok egy csajt akinek szintén így járt. Nem azért nem kellene, mert ez az aprócska szerve hiányzik. Kicsit igénytelen és buta is. Ne parázz ezen.

2017. nov. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Úgy vettem észre, rengeteg embernek hiányzik a felső 4-es vagy 5-ös foga. Pl. a páromnak is, nekem is.

Szerintem egyáltalán nem zavaró. Mondjuk ha a 3. vagy annál előbbi fog hiányozna, az már kevésbé esztétikus, az már zavaró lenne.

2017. nov. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Kisőrlő az mégis kit érdekel?


Ha szemfogad nem lenne - mint nekem, még kezelés alatt -, az zavaróbb.

2017. nov. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!