Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Növeli az esélyeimet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Növeli az esélyeimet, ha elköltözök anyukámtól és elkezdek jól keresni?

Figyelt kérdés
Van egy állásajánlatom, havi 450 ezer nettó. Jelenleg nem dolgozom, anyukámmal élek, és két éve nincs barátnőm... Visszavezethet a sikeresség útjára egy ilyen változás?
2017. nov. 23. 00:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Az biztos elony ha a csaj latja h onallo vagy es felmehet hozzad anelkul h talalkozna a csaladoddal mert nem mindenki akar talalkozni rogton a masik szuleivel meg az ismerkedesi fazisban
2017. nov. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
csak ha nekem adod a fizud felét. Akkor garantálom a sikert.
2017. nov. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

100 ezer szuassszazalek!!!!

Menekulj anydtol!!!

Szabad eletbe....

2017. nov. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

Ha csak a nőzésért csinálod, nagyon sajnállak.


Amúgy meg nekem lenne agyam, és ha már van lehetőségem otthon lakni, elvállalnám a melót és gyűjteném a pénzt saját lakásra és/vagy kezdőrészletre ahelyett, hogy egy idegen zsebébe céltalanul kibässzam bérleti díjra pl. Szeretem, ha egy férfi önálló, de azt nem, ha ostoba. És ilyen szempontból azt, ha valaki a főváros egyik kerületéből a másikba kocsival jár, mert "neki kocsival kell járnia a nők miatt", vagy ha albérletbe költözik, mert "neki muszáj demonstrálnia, mit engedhet meg" elég suttyó dolog. De kinek mi.

2017. nov. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy fogalmam sincs, mi változott. Nem tudom, hogy két éve miért nem sikerül egy normális kapcsolatot összehoznom.
2017. nov. 23. 01:47
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem emiatt, az biztos. Ha 7 évet mondanál, mert akkor 23 voltál, most meg 30 vagy, akkor azt mondom, hogy lehet. De így?...
2017. nov. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Saját lakásom van, ennél magasabb fizetésem, és egyedül vagyok, minden gyakoris a “nők csak a pénzre mennek” dumával szemben, nagyon nem növeli az eselyeim (pedig nincs velem semmi komolyabb gond, egyszerűen a nők nem ezt a típust kedvelik)
2017. nov. 23. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy munkanélküli egyből ilyen ajánlatot kap? Az szép. Érdekes, hogy ebben a gyiken mindenki ilyen bombasztikus fizukat kap, pedig a gyakorlat nem ezt mutatja...
2017. nov. 23. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 BlackSword ***** válasza:
Inkább azt meséld már el mi az a munka amiért 450 kilót vágnak hozzád havonta a zsebedbe, mert ha anyuci pici fia akarsz lenni akkor én hakniznék egyet azért az állásért...
2017. nov. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyértelműen! Bár attól is függ mennyi idős vagy.
2017. nov. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!