Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Növeli az esélyeimet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Növeli az esélyeimet, ha elköltözök anyukámtól és elkezdek jól keresni?

Figyelt kérdés
Van egy állásajánlatom, havi 450 ezer nettó. Jelenleg nem dolgozom, anyukámmal élek, és két éve nincs barátnőm... Visszavezethet a sikeresség útjára egy ilyen változás?
2017. nov. 23. 00:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%

Egy festô vagy egy kômûves is megkereshet ennyit ,ha tenyleg jôl és sokat dolgozik.

En Ausztriàba keresek 450ezret soförként.


N25

2017. nov. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen. Persze ha csúnya vagy, akkor milliókat kell keresned, hogy esélyed legyen nőt szerezni.
2017. nov. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
8: Én se dolgozok most, egy ilyen ajánlatra elküldeném a francba a céget, hogy más idejét pazarolja. Tudod van olyan munkanélküli, akit a kilencedik helyről küldenek el egy hónap után, meg olyan, aki kiégett egy sz*r cégnél, de könnyen találni fog jól fizető munkát, ha feltöltődött.
2017. nov. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem dolgozom. Nem azt jelenti, hogy egy szerencsétlen munkanélküli vagyok, aki nem talál állást, maximum közmunkát. Van egy aktív, piacképes tudásom, pusztán eddig nem alkalmaztam egy munkaszerződés keretén belül. Ezen kívánok most változtatni.
2017. nov. 23. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!