Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha jól kigyúrom magam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jól kigyúrom magam egy állattá, az mennyivel növelné az esélyeimet a nőknél?

Figyelt kérdés

Jelenleg 0 szóval vagy javít vagy marad ennyi. Szálkás kidolgozott izmokra gondoltam.

Már 3 éve edzek, làtszik is azért, de nem eléggé. 190 cm magas vagyok.


2016. jún. 10. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem túl magas vagy így bukó.

(valami rosszul van bekötveled nálam, nem bírom a magas pasikat)

Továbbá, ha teszetoszáskodsz, humortalan vagy, és nyafka akkor lehetsz akármilyen kigyurt stb, esélytelen...

2016. jún. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha csak ennyit tudnál felmutatni, az nekem édes kevés lenne...
2016. jún. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Kicsit számítana, de a kinézet nem minden. Ha nem lehet veled semmiről sem beszélgetni, akkor nem vagy előrébb. A személyiség és a viselkedés sokat számít.
2016. jún. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hiába van jó személyiségem ha külsőre nem jövök be senkinek
2016. jún. 10. 18:37
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Pedig nem az számít, hogy az ember mennyire van kigyúrva!

Nem mondom azt sem, hogy a külső teljesen elhanyagolható tényező, de ezzel nem hiszem hogy nőnének az esélyeid.

Amúgy, a nagyon kigyúrt szerintem sokaknak pont hogy nem tetszik....

2016. jún. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az állattá kigyúrom magam állapot, 10-15 év múlva fog beteljesedni, ha most lekezded, persze mivel ez a motivációd, majd meg egy kis szuri, és azt hiszed, hogy király leszel tőle, de nem :) Nagyon nem ez számít a nőknél. Lehet kapsz érte plusz pontot a belső listán, de ha már a külsőségek számítanak, akkor egy teljesen izmos, de nem helyes srácot lazán lenyom egy full átlagos testű, de helyes srác. Ezt most csak a külsőségekre mondom. Hogy belsőleg mi kell a nőknek az óriási kérdőjel nálam is, egyszer remélem megfejtem :DD 22/F
2016. jún. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Túl biztonságos lennél nekik :D
2016. jún. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De vedd számításba, hogy akkor már a puszta tekintetemmel ketté tudom majd törni a satnya helyeskét. :D
2016. jún. 10. 18:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Hátha állattá gyúrod magad...Akkor bomlani fognak utánad a nők...Majd feszíthetsz mint pók a lucernásban. :)
2016. jún. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ráérsz hajrá, a gyors utat nem javaslom (gondolom a töködhöz és a vesédhez ragaszkodsz). Amúgy meg nem kell állatnak lenni, bőven elég nekik, ha egészséget/fittséget látják. Vannak akiknek a nagy izmok bejönnek, be sok lányt taszít.
2016. jún. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!