Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is érzi az egyedüllét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi az egyedüllét okozta fizikai fájdalmat?

Figyelt kérdés

2017. nov. 23. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Fizikait szerencsére nem.
2017. nov. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Nem is az egyedüllèt, mert azzal semmi bajom, mèg jó is sokszor. De a lelki magány ès a sokszor napokig tartó nèmaság annál inkább rossz.
2017. nov. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Heart of Darkness ***** válasza:
69%
Néha lelki fájdalmat érzek, fizikait nem de nem az egyedüllét miatt, hanem mert történtek bizonyos dolgok és azóta végtelenül üresnek érzem magam.
2017. nov. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Igen...és eléggé rossz. Olyan totális megsemmisülés, olyan hiába van pénzem, semmit sem ér, hiába veszek drága dolgokat semmit sem ér. Olyan....nyomorult. De ezt megkell szenvedni, ugyebár. Így igazságos....
2017. nov. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Én leginkább belül érzem, de olyan mintha fizikai fájdalom lenne. Nyomás szerű vagy nem is tudom. Főleg akkor erősödik fel ha látom azt aki miatt ez van.

Nem hibáztatni akarom ezért, félreértés ne essék, de nélküle az vagyok amit érzek. Magány, üresség, fájdalmas szürkeség.

2017. nov. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%

#5


Fel a fejjel, lesz ez még rosszab is!


Rosszabb mindig lehet! De szép a világ...

2017. nov. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én naponta sírok, szorongok, előfordul, hogy nem kapok levegőt, feszül a mellkasom, éjjel felriadok, pánikolok olyankor, szó szerint fáj a szívem.
2017. nov. 23. 18:46
 8/12 A kérdező kommentje:
A kérdésemben nem utaltam rá, de visszautasítás, szerelmi bánat révén vagyok így. Egyedül...
2017. nov. 23. 18:48
 9/12 anonim ***** válasza:
42%

#8


Nyugi, lesz még rosszabb! Még 2 évtized és ljutsz oda amikr már semmi nem érdekel és csak vegetálsz. De fel a fejjel, jó eséllyel egyedül 52 évesen meghalsz, szóval nem fog sokáig tartani. Mondjuk én még az 52 sem várom meg.

2017. nov. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%
Keress egy orvost! Akik meg a piros kezeket nyomkodják... sok boldogságot nekik!
2017. nov. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!