Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet ismerkedni komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni komoly novel? Sokat dolgozok es mikor van szabad idom akkor meg intezem a dolgaimat es pihenek igen am de igy nem ismerkedek pedig vagyok egy tarsra

Figyelt kérdés
2017. nov. 24. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Leirtad hogy nincs idod ismerkedni, akkor minek kerdezed hogy, "hol"?


Ha baratnot akarsz, csinalj ra idot.

2017. nov. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy egy komoly nőnek olyan társ kell, aki soha nem ér rá?
2017. nov. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs rá időd, akkor ne ismerkedj. Azzal csak megsértesz egy nőt, ha nyomulsz rá, de igazából nem is tudsz vele lenni.
2017. nov. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én pl komoly vagyok.


29/N

2017. nov. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Erre a legjobb a rosszlanyok.hu!
2017. nov. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs időd, akkor helymeghatározással nem sokra mész. Szerintem először találj helyet-időt-energiát egy társnak az életedben, aztán kellene azon gondolkodni, hol keresd.
2017. nov. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően idő és kedvhiány miatt én sem jutok el sok helyre, valahogy nem izgatnak a szórakozóhelyek és társai, ha megyek, csak barátokkal, akkor meg nem akarok idegenekkel foglalkozni... A mozgásterem kimerül az egyetemben és a környék futópályáján, és van szabadidőm, de valahogy nem megy a városban tengődés, inkább otthon gubbasztok. Nehéz elérni emiatt. :D A netes társkeresést próbáltam, nekem nagy csalódás volt, szóval maradok az ismerős ismerőse, vagy szaktárs, hamarosan munkatárs felállásnál.


Annak ellenére, hogy magamnak valónak tűnök, engem marhára zavarnak az ilyen "Mr. Elfoglalt" emberek, akiknek jóformán helyet kell keresnem a naprtárjukban magamnak. Én elhiszem, hogy van kötelesség, meg van minden, de amíg nekem is húzós időszakaim voltak, és éreztem, hogy nem tudnék ebbe kellő időt és energiát fektetni, eszem ágába sem jutott ismerkedni. Illetve jutott, egy kalap szar volt a heti egyszeri (ha nem ritkább) találkozásokkal. Tudom, hogy ez nem olyan nagy dolog így elsőre, mint egy munka. Viszont ha komoly kapcsolatot akarsz komoly nővel, ezen komolyan kell dolgozni, kell igyekezni, és az nem számít annak, hogy néha-néha összefuttok egymással, amúgy meg hozzád sem lehet szólni, mert "dolgozom".

2017. nov. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!