Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok eljutni senkivel a komoly kapcsolatig?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves lány vagyok, jövőre töltöm be a 20-at. Azért gondoltam, hogy kiírok az oldalra egy kérdést, mert újra elbizonytalanodtam... Nos, a problémám az, hogy komoly kapcsolatom sosem volt még. Egy kapcsolatom volt összvissz, 14 évesen, ami két hónapig tartott, de az nem volt komoly. Azóta elég sok sráccal kavartam, de azokkal az a gond, hogy egy buli erejéig tartottak. Nem lefeküdtem velük, általában csak smárolás meg ilyesmik voltak. Összesen 3 sráccal volt eddig szexuális kontaktusom. Mi lehet a gond? Velem van a gond vagy csak válogatós vagyok? Kezdem kínosan érezni magam, hogy szinte minden barátnőmnek van már valakije, csak nekem nem :( pedig vonzónak találnak az ellenkező nemben, de néha azt érzem, félnek tőlem. Köszi előre is a segítséget!

2017. nov. 12. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
nem vagy rá megérve
2017. nov. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mélyebb a lyukad, mint a lelkivilágod?!
2017. nov. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valszeg pletyka van rólad, hogy te vagy a falu qrvája. Tudod hogy megy ez. Elfingod magad az utca elején, a végén, már azt mondják, beszartál. Biztos sokan láttak sok fiúval kavarni.

31/f

2017. nov. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hol egy fegyver???!!! Adjatok egy fegyvert!!!! Azonnal adjatok egy fegyvert!!!!
2017. nov. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz, hogy nem vesznek komolyan, mikor két perc beszélgetés után egy buliban már nyálat cseréltek. Senki sem akar könnyűvérű párt, ez férfiakra és nőkre egyaránt igaz. Ne engedd a testiséget az első kb 2 randin, előbb ismerkedjetek meg, beszélgessetek, utána jöhet szép lassan a csók, szex, ilyesmi.
2017. nov. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Azóta elég sok sráccal kavartam" Tessék mondani az mit jelent pontosabban? kiskegyed szotárában?
2017. nov. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én még beszélgetni se tudok velük nem hogy komoly kapcsolat.
2017. nov. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!