Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha csak olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha csak olyannal tudok/tudnék összejönni, aki nem vonz? 19f

Figyelt kérdés

Mostanság azt látom, hogy minden korombeli fiúnál próbálkoznak (nem feltétlen direkt nyitás, hanem jelek, vagy bármi más), ahogy nálam is. Viszont nálam csak olyan lányok, akik nem jönnek be - vagy belsőleg, vagy belsőleg és külsőleg.


Ez alapján felmerül a kérdés, hogy miért nem próbálkozom olyannál, aki nekem bejön. Az a baj, hogy próbálkozom (élőben, nem egyfajta módon, stb), de semmi sikerrel.


Megpróbáltam beérni egy lánnyal aki akart valamit, de hamar rájöttem hogy őt is és magamat is atverném, ha együtt maradnánk (eltérő nézetek a tanulásról, a bulikról, egymásról, mindenről kb).


Mit lehetne tenni? Gondolkoztam azon, hogy próbálkozom tovább olyanoknál, akik nekem bejönnek, és a többieket hagyom. De az eddigiek alapján nem úgy tűnik, hogy "egy lány meghódítható lenne".. hanem vagy bejövök neki, és akkor minden simán megy, vagy nem, de akkor ezt nem lehet megváltoztatni.


Köszi mindenkinek a tapasztalatokat, javaslatokat!



2017. nov. 25. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül maradsz, és tovább keresed azt, akivel passzoltok. Mást nem nagyon.
2017. nov. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj a legtöbb férfival, hogy a kitartása meg a küzdeni akarása (nem, nem egy nőért, hanem bármilyen normális kapcsolatért) a béka pícsája alatt van kettővel. Én ezt nem tudom feldolgozni, hogy miért kérdés egyáltalán, hogy valaki lusta tetűként megelégedjen valamivel, vagy foggal-körömmel, de előteremtse magának azt az életet, amire vágyik (beleértve a megfelelő társat is).
2017. nov. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Eredetileg külön kérdésnek szántam.. de #2 felhoztad, úgyhogy leírom, végül is ez (is) az oka a kérdésemnek.


Van egy lány, akivel ismerkedem (és bejön). Egy hónapja rengeteget beszélünk, és jeleket is adott (ő is hívott többször is, ha le kellett valamit mondani, mondott másik időpontot, stb) - viszont visszautasított (nem nyíltan, csak mégis kikerülte a témát).


Ezek után nem tudom eldönteni, hogy most azt várja, hogy jobban hajtsak rá, vagy azt zaklatásnak venné kb, és hagynom kéne?


(Ha nő vagy) ilyen helyzetben mégis mire gondolsz?

Vagy mire gondolsz a küzdeni akarás alatt?

2017. nov. 25. 19:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Vársz vele, és nem túlzó, de egyértelmű jelzéseket adsz. Nem kell rányomulnod, mert az valószínűleg nagyon taszító lenne (én akkor szoktam ilyet csinálni, mikor nem vagyok biztos magamban, és magamból kiindulva gyűlölöm ilyenkor, ha valaki sürget meg nyomul, inkább akkor hagyom) de fontos mutatni felé érdeklődést. Nem kell ezt hónapokig húzni, de szerintem egy pár nap vagy hét nem baj, ha ennek a gondolkodási időnek a jegyében telik. Azt ne csináld, hogy addig egyáltalán nem keresed, mert az megint olyan, hogy mégis miért vegyen komolyan, ha le sem szartad hetekig. Szóval valamit a kettő között, ami nem kellemetlenül nyomulós, de azért ott van, hogy neked ez nagyon nem a mindegy kategória. Ha egy kis gerinc van benne, rövid időn belül el tudja dönteni. Ha nem, akkor csak szórakozik, akkor meg hagyni.
2017. nov. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4 azt hiszem nem fogalmaztam világosan (vagy egyszerűen rosszul írtam meg). Úgy értettem, olyasmit mondott, hogy nincs velem baja meg nem személyes, de most úgy érzi, nem akar barátot.


Ha úgy nézzük, lehet ez egy teszt is, hogy valóban akarom-e, igen.. de ha ő akarna, minek ilyen teszt?


Másrészt meg tényleg érdekelne mit értenek a nők küzdés / akarat(erő) alatt, hiszen (női szemmel):

- ha bejön a srác, minek húzni az agyát

- ha nem jön be, megint semmi értelme, hisz hiába is küzedene szerencsétlen.

2017. nov. 25. 19:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Olyannal nem érdemes összejönni, akit nem találsz vonzónak. Keress tovább, ismerkedj, azt majd a nagy számok törvénye alapján összejön egyszer a dolog :)

A #3-as válaszodnál pedig tiszta vizet kéne önteni a pohárba, hogy akar e valamit, vagy sem. Mert ha csak barátnak akar maga mellé, meg lelki szemetesnek, akkor le kell építeni azon nyomban.

2017. nov. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!