Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes randizni, összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes randizni, összejönni olyannal, akibe nem vagyok szerelmes, nem érzem, hogy belé tudnék szeretni?

Figyelt kérdés

Eddig csak szerelemmel meg kezdő szerelmes érzéssel kezdtem csak bele új párkapcsolatba, de már több, mint egy éve egyedül vagyok, és lehet, hogy ez a baj, hiszen mindenkit elhajtok, mert senki iránt nem érzem azt...


Mit gondoltok?


19/L


2015. máj. 31. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Érdemes, sose tudhatod mit tartogat a sors fura fintora:D
2015. máj. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Találkozgatni érdemes (legalábbis szerintem), ha nem ismered meg a másikat, akkor hogyan tudod eldönteni, hogy összeillenétek-e?
2015. máj. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Legkevésbé sem érdemes.
2015. máj. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Meglátni és megszeretni....ha meglátsz egy embert azonnal el tudod dönteni , hogy megismernéd e, vagy sem.

Ha megismernéd, akkor tegyük fel el is jutunk odáig meg is ismerkedünk vele és el tudjuk dönteni h szeretnénk e többet, és hogy vonzó e számunkra.


te, ezt el tudod dönteni, te szeretnéd őt megismerni vagy nincs kedved hozzá?

2015. máj. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, legeslegfeljebb randizni, egyszer.
2015. máj. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy hasonló kérdés a napokban, oda leírtam a véleményem, tapasztalatom, remélem nem gond, hogy átmásoltam. :)


"Nem szeretnélek eltántorítani semmitől, csak leírom a saját tapasztalatom.

Elmentem a randira, megismertem, minden jó volt, nem panaszkodhattam, de eközben nem volt bennem az a bizonyos érzés. Az, hogy ő kell nekem, közelebb akarom magamhoz érezni, semmi ilyesmi nem volt. Arra gondoltam, hogy ezek az érzések bennem később alakulnak ki, ezért nem szabad feladni. Nem is hagytam annyiban, elmentem vele továbbira randikra. Később sem költözött belém az a bizonyos szikra és be kellett látnom, hogy nem minden működhet, még akkor sem, ha nagyon akarjuk. Nem szabadott volna hajtanom az elérhetetlent.

Ha úgy érzed, akkor menj el a randira. Csak te tudhatod, hogy mit szeretnél! :)"


Annyit tudnék még hozzátenni, hogy randizni elmehetsz, azzal nincs semmi gond, valahogy meg kell ismerni a másikat, de csak olyannal jöjj össze, akit szeretsz, akibe szerelmes vagy és el tudod fogadni társadnak.

2015. máj. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Érdemes összejönni olyannal és próbálkozni. Hátha megszereted közben. Viszont ha 2-3 hónap után sem változik a dolog, érdemes tovább állni. Fiatal vagy még, ismerkedj és légy nyitott.
2015. máj. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Ne áltasd szegényt.
2015. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez szerintem attól is függ, hogy az előző párodon túlléptél-e már, esetleg nem-e ez az, ami meggátol abban, hogy más iránt is komolyabb érzéseket táplálj. Az én személyes tapasztalatom: A volt szerelmemmel elég csúnyán váltunk el több, mint másfél év után. Nem sokkal a szakítás után keresett meg az egyik közösségi oldalon egy helyes srác, látott engem az egyik szórakozóhelynél, kinyomozta ki vagyok és szeretett volna velem találkozni. Úgy voltam vele, hogy helyes, aranyos és ha adott a lehetőség, minek utasítsam el, még akár jó is kisülhet belőle.

Másfél hónapig randiztunk, egyszer csókolóztunk is, amikor közösen elmentünk szórakozni, hozott nekem ajándékot, kedveskedett, elvitt mindenhova és én próbáltam bebeszélni magamnak, hogy érdemes lenne belevágni a kapcsolatba (ő szerette volna), de akármennyire próbálkoztam, nem ment beleszeretnem. Nem csak azért, mert még szerettem az előző páromat, hanem azért is, mert ha nem jön az érzés mert (ha nem is azonnal, de ennyi idő után sem), akkor az már rég nem ér semmit. Egy-két randi belefér, de ha akkor nem érzel semmit, utána sem fogsz, én ezt egy életre megtanultam. Kíváncsi vagyok nekem mikor jön el az, hogy egyrészt készen állok egy új kapcsolatra, másrészt jön is valaki olyan, akivel csakúgy jön az érzés, erőltetés nélkül. Sok sikert! 20/L

2015. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy-két randi belefer, de én pl. ha nem erzek semmi szikrat, akkor hagyom az egeszet.
2015. jún. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!