Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan vagytok képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan vagytok képesek összejönni olyannal, akinek volt már mondjuk három, vagy több párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy milyen okokból lett vége; megcsalás, ellaposodás, érzelmek elmúlása, stb.

Mindegy, hogy rövid, vagy hosszabb kapcsolatok voltak az előzőek.

Nem érzitek olyankor, hogy csak tömegtermékek vagytok? Hogyan tudtok e gondolat mellett jövőt tervezgetni?

Valahogy olyan irreális számomra a másik fél gondolatmenete: ,,Hm... volt már x1, x2, meg x3, de most olyan egyedül vagyok. Szeretnék összejönni x4-gyel, mert olyan szép/jóképű, vicces, kedves (vagy akármi).'' -.-

Azokról van szó, akiknek vannak érzései, és nem pénzt látnak másban, vagy csak testiséget.


Ti ilyenkor hogyan álltok a helyzethez? Hogyan tudjátok biztonságban érezni magatokat, és arra gondolni, hogy sokadikok vagytok, vagy csak egy a sok közül?



2016. júl. 16. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Nézd, minden normális embernek volt már több párkapcsolata. Akinek nem, és még huszon/harminc évesen is szűz, ott már gondok vannak, mert az azt jelenti, hogy vagy nagyon csúnya, vagy nagyon taszító a személyisége, vagy túl prűd, stb. Másrészt nem biztos, hogy igazán szerelmes is volt beléjük.
2016. júl. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy egy párkapcsolat két emberen múlik. Talán én, a negyedik leszek az, aki mellett a legjobb lesz a harmónia, a másik hárommal ezt nem sikerült elérnie. Nyílván, ebben benne van az, hogy mégsem sikerül, utánam jön az ötödik, de szerintem nem jó így hozzáállni. Ennyi erővel ne adj bele anyait-apait a munkádba, a munkahelyed fejlődésébe mert lehet, holnap kirúgnak, mert más szimpatikusabb a főnöknek. Akkor, abban a pillanatban a párodnak nem fontos az első, a második, a harmadik ember az életében, jelenleg veled akar boldog lenni, azen kell dolgoznotok, hogy ne legyen vége. Oka van annak, hogy szakított velük és oka van annak, hogy most te vagy a fontos neki, talán még fontosabb, mint az előzőek. Szóval nem szabad a negatív kimenetelre gondolni, hogy csak egy vagy a sok közül. Ilyen gondolkodással arra is lehet gondolni, hogy ”miért nem a mellettem álló srác tetszett meg neki? Lehet, tök mindegy neki”.

Tehát dolgozni kell egy párkapcsolaton, mint minden más kapcsolatban, barátságban. Ha ez elmarad, jön a szomorú vég.

2016. júl. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egészséges gondolkodásmóddal senkinek nem jut eszébe innen megközelíteni a dolgokat.
2016. júl. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudom,hogy nem vagyunk tizenevesek,tehat elottem nyilvan voltak masok,akar tobb is. Az lenne a furcsa,ha mondjuk 30korul meg nem lett volna senkije soha.
2016. júl. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
#1 megint ez a fogyatékos általánosítás...
2016. júl. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

1.: Nem mondom, hogy 30 évesen legyen szűz. Akkor már tényleg baj lenne.


2.: Azért ezt nem lehet a munkához hasonlítani. És nem is azt mondom, hogy biztos fontos neki az előző három. Hanem hogy náluk is ugyanezt gondolta, és mégis vége lett. Most mondjuk nálam ezt gondolja, és én miben vagyok más? Lehet, hogy náluk nem volt megfelelő a harmónia. Náluk még az volt, csak a végén ment tönkre. Nálam megint így érez. Ez miben lenne más? A éppen meglévő kapcsolatnál még jó hogy így érzi. Én valami ilyesmire gondolnék. És szerintem ez a legéletszerűbb.

A meglévőnél mindig ugyanaz az érzés.

2016. júl. 16. 18:53
 7/12 RoseTyler ***** válasza:
100%

Az én páromnak több mint három kapcsolata volt előttem. Mégis velem él már majd tíz éve, és velem vállalt gyereket. Nem érzem tömegterméknek magam. :D Ismerkedtünk, randiztunk, szexeltünk, és jó volt. Sok időt töltöttünk együtt, és végül egymás mellett ragadtunk. Nem úgy ugrottunk bele, hogy veled akarom leélni az életem, csak élveztük a jelent, aztán kialakultak a közös terveink a jövőt illetően.


Tudod, nem mindenki találja meg elsőre, vagy másodikra azt az embert, akivel szívesen együttélne hosszabb távon.

2016. júl. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel, hány kapcsolata volt. Korábban nem ismert, nem tudta, hogy létezem, nem várhatott rám.
2016. júl. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az embernek lehetnek melléfogásai. Azt hiszi működni fog, aztán kiderül, hogy nem. Esetleg a saját igényei változnak.

Ez az egész csak szemlélet kérdése.


A párom is tervezett már hosszútávon mással, nagyon szerette a csajt, de az egy idióta volt és be kellett látnia, hogy meg fogja keseríteni az életét. Aztán volt egy nagyon rövid kapcsolata, ami sokat jelentett neki, de szakítottak vele.

Nekem is volt 2 hosszú korábban. Az egyik nagy melléfogás volt, rózsaszín köd fiatalon. A másik pedig nagyon is komoly, de a másik részéről elmúlt a szerelem. A tanulság az volt, hogy bizony egy párkapcsolatot fenntartani kemény meló. Vele működhetett volna egy életen át! Tehát ő már nem volt melléfogás, mi bsztuk el.


Aztán most itt van a párom, aki tökéletes számomra. Igazából nagyon hasonlít az exemre, de ezúttal nem fogjuk elcseszni és nem hagyjuk ellaposodni.

Na most igen, itt vagyunk egymásnak, nagyon szeretjük egymást.


Ettől függetlenül egyikünk sem hisz az Igaziban és pontosan tudjuk, hogy egymás nélkül is boldogok lehetnénk. Van egy kollégám, nagyon kedveljük egymást, és tudom, hogy működne. Nem lesz belőle semmi nyilván, mert nem akarom. A párommal akarok lenni. Ettől függetlenül tudom, hogy találnék még egy tucat olyan embert, akivel egy életet le lehetne élni.

A párom is pontosan így van ezzel. Biztos vagyok benne, hogy nélkülem is boldog tudna lenni.


ÉS igazából ez a lényeg, a szemlélet. Ami a biztonságot illeti.. teljesen biztonságban érzem magam, mert nagyon szeretjük egymást, működik a kapcsolatunk, teszünk azért, hogy ez így is maradjon. Akkor miért váltanánk? Egymást szeretnénk életre szóló társnak és kész.

2016. júl. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Ne aggódj, ilyen gondolkodás mellett nem leszel senkinek a negyedik párja. De valszeg az első sem...
2016. júl. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!