Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy tapasztalatlan, szüleivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tapasztalatlan, szüleivel élő férfi teljesen esélytelen a nőknél?

Figyelt kérdés
Pont ezért nem is merek ismerkedni senkivel. Mintha ez egy gyógyíthatatlan kór lenne. 29/F

2017. nov. 26. 13:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
igen
2017. nov. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
4%

Mindenki saját életének a kovácsa.

Ha elb..szod, elb..szod. Ha kihozod magadból a maximumot, akkor kihozod. Ennyi.

A saját életedért egyedül te vagy a felelős!


És 29 évesen miért is vagy tapasztalatlan?

29 éves létedre miért anyuciékkal élsz?

Szeretnél önálló lenni?

2017. nov. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
21%
Igen, a nőknek csak olyan férfi kell, akit le lehet valahogy húzni vagyonnal, pénzzel stb... Nos, egy szüleivel élő embernek túl sok vagyona nincs, ebből kifolyólag nem pálya a nőknek.
2017. nov. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Félek a nőktől, ezért hétköznapi beszélgetéseken kívül nem teszek többet értük. Csak prostituált segíthet rajtam így?
2017. nov. 26. 13:40
 5/25 A kérdező kommentje:
Önálló pedig szeretnék lenni, és van is folyamatosan megtakarított pénzem.
2017. nov. 26. 13:40
 6/25 anonim ***** válasza:
7%

nalam fontos, hogy egy ferfi kielje magat elottem, sot, jo ha volt hosszu, egyuttelos kapcsolata. es a szuloktol valo fuggetlen elet (sajat lakas, aberlet) is.


nalam eselytelen lennel.

2017. nov. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
3%

Igennn és minden rossz és jön a világvégeee és jobb ha levágod és aaaaaaaaaarrrrrrggggggggh


:D

2017. nov. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
43%

"Félek a nőktől, ezért hétköznapi beszélgetéseken kívül nem teszek többet értük."


Gyáva nyuszi vagy.

De még véletlenül se nézz szembe a félelmeiddel, mert a végén kiderülne, hogy le tudnád őket győzni, ha akarnád.

De nem akarod, ezért csak sírsz, mint egy kisbaba és elvárod, hogy így fogadjanak el téged, ahogy vagy.


Senkinek se kell ilyen szerencsétlen ember, aki nem tesz a saját élete jobbításáért semmit.

És nem könnyebbik (prostik) utat kell választani, lúzer!

2017. nov. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem akarok mindig félni a nőktől, de mi a fenét tegyek, ha az országban élő 3-4 milliónál esélytelen vagyok? :D
2017. nov. 26. 13:58
 10/25 anonim ***** válasza:
66%

Hűűűha, van statisztikád is? :D

Engem még meg se kérdeztek, hogy bejönnél-e nekem vagy sem.


Szóval, ennyi a te kis hitvilágodról, amit magadnak teremtesz a negatív gondolkodásoddal!


Foglalkozz önismerettel. Gyakorolj akár tükör előtt is.


Tudod, a kisbaba se úgy születik, hogy tud járni és beszélni. Ő is megtanulja ezeket.

Szóval, nehogy már egy 29 éves nagygyereknek problémád okozzon fejleszteni önmagát, hogy ne ufóként tekintsen a nőkre!

2017. nov. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!