Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők nektek kizáró ok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nektek kizáró ok, ha a pasi ilyen zenéket hallgat (nagyrészt)?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ugyanakkor az öltözködése, megjelenése nem ilyen, hanem inkább basic/elegáns, alkalomtól függően.


2017. nov. 26. 19:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Illetve diplomás is, tehát egy "felnőtt" emberről beszélünk
2017. nov. 26. 19:27
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha Kis Grofót hallgatnál az gáz lenne, amúgy általában a többség nem az alapján választ magának párt hogy milyen zenét hallgat.
2017. nov. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

Igazi chill new wave hiphop. Mi ezzel a baj?


Az én párom igazi gengszter meg chicano rapet hallgat (nem busta-t!) és úgy is öltözködik, de én ezt imádom benne :) pedig én nem vagyok egy hiphop arc. Persze alkalomra ki tud öltözni ő is és amúgy nem egy link alak sőt!

2017. nov. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok eszed neked sincs esküszöm :D
2017. nov. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok, de nem hallgatnánk együtt zenét :D
2017. nov. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Összegezve... mindenki leszarja hogy milyen zenét hallgatsz. :) talán a 90-es évek végén volt utoljára divat ilyet megkérdezni a másiktól.
2017. nov. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha halkan teszi... nem tudom, nekem a zenével nagyon sok bajom van. Mármint nem érdekel, hogy mit néz, mit olvas, de a zene engem mindig kiakaszt.


Ha lehetne választani, nem szeretném, hogy ilyet hallgasson.

2017. nov. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha amúgy bejön, akkor nem. De általában azokkal szokott más területen is hasonló lenni az érdeklődésünk, akikkel a zenei ízlésünk is hasonló.
2017. nov. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem zavarna mert rocker vagyok. Téged viszont az én zeném zavarna.


https://www.youtube.com/watch?v=xKcbCG8mR4w

2017. nov. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, ezek jók. Egyébként az ízlés sokat számít szerintem. Az ízlés tükrözi leginkább az ember belső világát. Ha azt leszarjátok, hogy mit hallgat, mit olvas, mit néz, az elég nagy felszínesség. Beszélgethetünk a virágokról, szeretjük őket mindketten mert nagyon szépek. ,,De sok közös van bennünk." De az egyik fél rózsaszín tulipánra gondol a másik meg sivatagi kaktuszra.
2017. nov. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!