Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit akar tőlem egy jó pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem egy jó pasi, ha én nem vagyok hozzá képest olyan jó nőben?

Figyelt kérdés

Volt az egyik kérdésben egy ilyen kijelentés:


"és hogy a kis szürke egér jelentéktelen lányok is szexelni tudnak önmagukhoz képest aránytalanul jó pasikkal."


Hosszú szőke hajam van, vékony alkatom, zöld szemem. Akár tökéletesnek is lehetne elképzelni, de nem vagyok az, látom a hibáimat és kötve hiszem, hogy ő nem.



Egy átlagos vagy szürke egér lánytól mit akar egy jóképű pasi?

Lehet ő is tisztában van azzal, hogy sokkal jobb pasiban mint én nőben?


2017. nov. 20. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

"Hosszú szőke hajam van, vékony alkatom, zöld szemem. Akár tökéletesnek is lehetne elképzelni, de nem vagyok az,"

De. Ilyen paraméterekkel az vagy.

Ha pedig vannak is hibáid, akkor valószínűleg azok olyan picik, hogy másnak fel sem tűnnének.


A kérdező szavait meg ne vedd magadra, csak rinyált egyet.


22/N

2017. nov. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hogy érted hogy mit akarhat?

Nyilván ha nem egy felszínes lúzer, akkor meglátta a belső tulajdonságaidat és ezáltal a külsődet is vonzónak tartja.

Ne legyél te se felszínes, lásd magadban a jót és ne gondold hogy a pasi jobb mint te. :)

2017. nov. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Első, gratulálok, hogy ennyiből leszűrted, hogy a kérdező tökéletes.

És ha ezekhez a paraméterek néz karvaly orra van, elálló fülei, kapafogai, görbe lába, pattanásokkal borított arca...? :)

Bocsi kérdező, ezt nyilván nem gondolom rólad komolyan, de azért nevetséges, hogy milyen emberek vannak (lásd első hozzászóló)

2017. nov. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

lehet, és akkor mindent meg kell tenned érte.

kiszolgálni,stb...

2017. nov. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Hosszú szőke hajam van, vékony alkatom, zöld szemem. Akár tökéletesnek is lehetne elképzelni, de nem vagyok az,"

De. Ilyen paraméterekkel az vagy.


Ezt nem értem. Mindig olyan jó válaszaid vannak, magyarázd már meg :D

Miért ne lehetne kevésbé szép a kérdező? Nekem is hosszú a hajam és vékony vagyok, de botrányosan ronda is.

2017. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nőként sokkal jobbat is megérdemelsz, ne érd be ezzel a sráccal.
2017. nov. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyzserüen az a titka hogy nincs ilyen bélyeg hogy kis szürke egér ha egyszer tetszel egy adott pasinak tetszel, ha szerelmes lesz beléd és ebben a külsőd is szerepet játszik akkor meg főleg. Arról meg nem beszélve hogy van akiknek direkt a

"kis szürke egerek tetszenek" :)

De rengeteg egyébb tényezőn is múlik viselkedés kisugárzás inteligencia.


Arról meg nem beszélve hogy a kis szürke egerek épp úgy lehetnek nagyon jók az ágyban mint a nagyobb színesebb egerek


A kis szürke egerek nagyon sok esetben nem mű egerek..

2017. nov. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

egyébként meg nagyon vonzó és szép lány lehetsz kérdező, tényleg ne érd be olyannal aki nem értékel téged úgy ahogy vagy.


Biztos lesz olyan aki úgy fogad el téged ahogy vagy és szeret is.

2017. nov. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amit idézetél, arra vonatkozik, hogy a nők általában egy egészen más kaliberű (értsd: messze jobb) férfit is megkaphatnak, ha könnyű szexről van szó, mint bármilyen komolyabb kapcsolatra.


Szóval, ha nagy nőfalóról van szó, akkor épp te vagy a soronkövetkező kiszemelt egy menetre. Ha komolyabb, monogám kapcsolatai voltak eddig, akkor simán lehet, hogy egyszerűen bejössz neki.

2017. nov. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!