Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a legjobb, megbízhatóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb, megbízhatóbb társkereső ma Magyarországon? Lehetőleg olyan érdekel ahol tudunk üzenni egymásnak és nem kerül az is ilyen online pénzbe. Illetve ahol normális emberek keresnek társat.

Figyelt kérdés
Próbáltam a love.hu-n badoo és társai de egytől egyig szar volt mind. 32/N
2017. nov. 26. 23:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%
" Mindegyiknek csak azon jár az esze hogy lefektessen de semmi komoly" Felhívnám figyelmedet, hogy a vegyük feleségül, majd szakítás esetén hagyjuk rá mindenünket faj kihalóban van.
2017. nov. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%
A stílus maga az ember. Jóval idősebb vagyok nálad. Egy hasonló stílusú hölgyet eszembe nem jutna megpiszkálni. Tanulj, olvass, művelődj!
2017. nov. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Mindegyiknek csak azon jár az esze hogy lefektessen de semmi komoly..."


Ráírtam kb 20-25 nőre pár hónap alatt.


Egyetlen esetben sem volt sablonlevél, mindig írtam pár személyre szóló sort, normálisan, kedvesen írtam, nem mutogattam a farkam, vagy tettem egyéb szexuális jellegű célzást.


Ebből 1db nő válaszolt vissza, hogy ne haragudjak, de nem vagyok az esete, és 2db nő jött el randira (meg sem próbáltam megcsókolni)


Örülök, hogy az összes többi már a pár kedves sor hatására levonta, hogy bizonyára csak a szexre megyek, mert hangoztatni folyton hallom, hogy a társkeresőn minden férfi csak a szexre megy.


(nem lehetséges egyébként, hogy az a kb 2-3% megy csak a szexre, aki az összes feliratkozó nőt megkaphatja, így aztán nem is erőlteti meg magát, de az átlag férfi kapcsolatot szeretne, és nem egy kósza numerát)

2017. nov. 27. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

gyakorikerdesek.hu! ;)

42f.

2017. nov. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szóval olyan kell ami nem kerül pénzbe? Miért, talán nem kapsz olyat a munkahelyeden minden hónap elején? Nem fogod elhinni, de azok a programozók, akik ezeket írják, azok is pénzből élnek. :D
2017. nov. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!