Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem írtok mindennap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem írtok mindennap annak aki tetszik nektek? Milyen okai lehetnek, ha néha egész nap nem keresitek (interneten)?

Figyelt kérdés
2017. nov. 27. 20:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mi 9,5 éve vagyunk együtt a párommal (4,5 éve házasságban). Nyilván mindenkinek mások az igényei, de nekünk konkrétan megfelelt, hogy írogattunk egymásnak minden nap (sms). Hol ő hol én, de nem volt egyetlen nap sem, hogy ne írtunk volna a másiknak (érdekes mód, ez a mai napig megmaradt, ha csak egy sima "szeretlek" is az üzi. :)
2017. nov. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
70%

Bzmg...


Mert dolgom van, például. Mikor késésben vagy, mellé amúgy is el vagy havazva, figyelned is kell épp arra, ami előtted van, és mellé olyan típus is vagy, aki a saját gondolataiba mélyedve szeret/tud feltöltődni, akkor a másik társasága (interneten is) csak púp az ember hátára. Nem tudok és nem is akarok egy ilyen helyzetben mással jópofizni, foglalkozni, tekintettel lenni még egy ember érzéseire, ha azokéra nem lenne elélg, akikkel együtt élek vagy épp személyesen jelen vannak... Nem. Meg kell érteni, hogy van, amikor nagyon nem esik jól a másik társasága, és nem keresem. Nem azért, mert nem szeretem (vagy nem tetszik), hanem mert van jobb dolgom és csak tovább bosszantanám magam azzal, hogy még ez is napirendi pont.


Emiatt este vagy reggel szoktam csak írni elég sok embernek, aki amúgy fontos lenne. Vagy kaja közben, de néha az is jobban esik, ha mindenféle technológiai póráz nélkül zajlik.


A másik, minek érdeklődnék az után ennyire aktívan, aki még csak nem is része az életemnek, csak tetszik? Semmi komoly, semmit nem mutatott fel, amihez érzelmileg kötődhetnék, miért kellene vele foglalkoznom, vagy bekalkulálnom ezt? Semmi garancia nincs rá, hogy fontos lesz később, az ilyenekbe akkor fektetek energiát, ha van fölösleges energiám. Én sem tudok száz felé szakadni. Ha az illető nő, akkor meg ne csodálkozz, sok ember nyaggatja anélkül is, hogy tekintettel lennének arra, hogy neki is van élete. Akár tetszenek neki, akár nem, egy idő után semmi kedve normális embernek azt a szart nyomkodni, és 9834 párhuzamos beszélgetést folytatni. Ha van lehetőség, hogy valaki fontossá váljon, akkor majd prioritást élvez, de amíg kvázi egy vagy a sok közül és semmi más nem jellemzi a kapcsolatotokat, csak az, hogy ismeritek egymást és tetszetek egymásnak, nem kell ezen meglepődni.


De nekem olyan időszakom is volt, hogy tetszett valaki, meg szimpatikus volt, de kapcsolat vagy randi szintjén nem tudtam vele foglalkozni épp, nem ott jártam épp az életemben, hogy erre lehetőséget akartam volna biztosítani. Mert nem az volt a fontos, vagy mert tudtam, hogy nehezítené a dolgom hamarosan (pl. mikor tudtam, hogy kimegyek külföldre fél évre).


Amúgy tetszeni valakinek szerintem eléggé jelentéktelen dolog. Nekem kb minden második férfi tetszik első blikkre. Aztán mégis 3-4 embert leszámítva, akik meg rokonok/barátok, nagyon nem szokott érdekelni, hogy ki hogyan közeledik hozzám, mert valahogy nem vagyok motivált azzal foglalatoskodni, hogy legyen kapcsolatom, vagy sikerem a másik nem szemében jelenleg. Ez ilyen.

2017. nov. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ja, még annyit, hogy ezerszer heti egy délután, amikor csak az illetőre figyelek, mint az, hogy online írkálgassak neki. Annyira szar, már bocs.
2017. nov. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Pasimnak pl nincs is közöségi oldala. Ez a resze nem érdekli. Engem sem. Nem a neten éljük az életünket.

N25

2017. nov. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
87%

Elég gáz, ha csaj mindig elvárja, hogy csak a pasi írogasson rá. Normális, értelmes, empatikus ember egy idő után azért tényleg elgondolkodik, hogy lehet nem kéne ennyit zavarnom? Lehet nem is érdeklem?

Csalódottan feladják előbb-utóbb majd jön egy másik pasi, aki gátlástalan, bunkó, nyomulós, összejönnek a lányok velük és megy a sírás, hogy milyenek a pasik.


Lányok, jelezzétek ha kölcsönös az érdeklődés!

2017. nov. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem írok senkinek minden nap, csak akkor írok valakinek, ha van mondanivalóm, csak azért, hogy megkérdezzem, hogy épp ma hogy van, de épp nincs beszélgetési témánk, felesleges. Nem történik velem minden nap olyan, amiről akarok beszélgetni. A napi ebédemről és munkámról meg nem akarok. És van, amikor egyszerűen egyáltalán nem akarok beszélgetni.

Van egy munkahelyem, ott nem díjazzák, ha ilyenekkel foglalkozunk munkaidő alatt (abban a 9 órában, amit ott töltünk), dolgozni kell, előtte korán van, még álmos vagyok, utána késő van, esetleg még plusz munkám van, esetleg még megnézek egy filmet, mielőtt megyek aludni. Soha senkivel nem igényeltem a mindennapi kommunikációt, és ez nem változott. Aki problémázott emiatt, azzal megszüntettem a kapcsolattartást. Nem szeretem, ha be akarnak szabályozni. Épp eléggé be vannak szabályozva a napjaim így is, a szabadidőmről én akarok dönteni. Nem netezek a mobilomon út közben, könyvet szoktam olvasni, ha épp nincs akkora tömeg, hogy még azt sem tudok.

Egyébként is, nem tartom jó kapcsolatnak (sem párkapcsolat, sem baráti kapcsolat sem családi kapcsolat), ahol az egyik fél állandóan keresi a másikat, és ez nem kölcsönös. Tartsuk tiszteletben egymás igényeit, és egymás keresése legyen kölcsönös, akkor működik jó. Egyébként is, egy kapcsolat nem attól lesz jó, hogy minden nap írunk egymásnak.

2017. nov. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Mert minek irjak neki, ha undorodik tolem.
2017. nov. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

@16


Nagyon igaz. Viszont kevésbé intelligens emberi lények is vannak, akik azt hiszik, az is érdekli az embert, hogy milyen állagút és nagyságút termeltek a wc-n. Többnyire a nők is szeretik elmesélni még azt is, hogy éppen kivel találkoztak, milyen ruha volt rajtuk, mit mondtak, mit ettek, stb.

2017. nov. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

- Mert nem szeretném "zaklatni", és túl sokszor írni neki.

- Mert néha ő is írhat, főleg amikor 4 nappal előbb úgy köszön el, hogy "majd írok".

- Vagy csak egyszerűen nincs mondanivalóm, és nem szeretnék felszínes dolgokról beszélgetni.

- Vagy éppen olyan depresszív állapotban vagyok, hogy inkább nem ragasztanám át rá is a depimet.


19/L

2017. nov. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nincs semmihez kedvem,alszok,nem akarok senkivel beszélni feeling- ezek szoktak előfordulni.
2017. nov. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!