Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek bele szeretni a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek bele szeretni a legjobb lány barátomba?

Figyelt kérdés
Igaz mindig is vonzódtunk egymáshoz de ezt elhessegettük mindig és nagyon jó barátok vagyunk már 5 éve. Eddig nem tekintettem rá úgy mint most. Idősebb vagyok nála 5 évvel ezért mindig gyereknek néztem most meg már nem az egyáltalán hisz 20 éves. A problémák ott kezdődtek amikor ittasan annyira nem bírtunk magunkal h kézzel elégítettük ki egymást. Ez volt fél éve de más nem se csók se semmi. Most viszont ez megint megtörtént és most azt kérte h csókoljam meg. Nem tudom eleinte nem akartam aztán hirtelen felindulásból másra már nem is vágytam. Az egész éjszaka igy ment és utána együtt is aludtunk. Azóta folyamatosan rá gondolok. Ha eszek akkor is az jut az eszembe milyen cukin eszik mint egy kis nyuszi. Ha iszok az h mindig iszik mert sokszor szomjas, ha valaki nevet mindig az ő nevetése jut eszembe. Ha hallok valami vicces dolgot arra gondolok ő is h nevetne rajta velem együtt. Egyszerűen a napi gondolatom ő már. És folyton hiányzik. Szerintetek bele szerettem? Mit tegyek? Félek h elveszítem őt. 24/F

2017. máj. 24. 08:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ő is így érez :) Az alapján amit leírtál. Nehéz ügy, mert nagy kockázat. De nem tudhatod és a barátságokból lesz a legjobb kapcsolat. Én a helyedben beszélnék velem vagy megnézném a közeledésre hogy reagál.

Drukkolok!!!!!

2017. máj. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, beleszerettél. Ezért írtam már le sokszor hogy férfi- nő " barátságok" döntő része vagy szerelemmé alakul, vagy ellaposodik...remélem viszonzást találsz, beszélj vele, esélyes az igen, ha nincs más pasas az életében.
2017. máj. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

Tehát neked 15 évesen egy 10 éves kislány volt a legjobb barátod...

Hát, pajti, ehhez nincs mit hozzáfűznöm.

2017. máj. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3-as bennem ugyan ez a kerdes fogalmazodott meg. 😂 ez amugy szerintem egy kamu. Menon csinalod, de megsem 😂
2017. máj. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A szamokkal tanulj meg banni 😂
2017. máj. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok ember. -.-
2017. máj. 26. 01:49
 7/12 anonim ***** válasza:

"Azóta folyamatosan rá gondolok. Ha eszek akkor is az jut az eszembe milyen cukin eszik mint egy kis nyuszi. Ha iszok az h mindig iszik mert sokszor szomjas, ha valaki nevet mindig az ő nevetése jut eszembe. Ha hallok valami vicces dolgot arra gondolok ő is h nevetne rajta velem együtt. Egyszerűen a napi gondolatom ő már."


Igen, feltehetően belezúgtál. Most már csak azt kell kimódolnod, hogy ez nála is megtörténjen.

2017. máj. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Hát szerintem csak úgy nem elégítik ki egymást emberek :D Meg ha azt kérte csókold is meg, akkor nagy valószínűséggel odavan érted és hamarosan ha te is belátod (most) akkor összejöttök.

Hát döntsd el, félsz hogy elveszíted és ezért fogod elveszíteni mert más lecsap rá pl, vagy megkérded komolyabban nem érdekli-e a dolog.

2017. jún. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mi történt azóta?
2018. jan. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szia. Sajnos nagyon elrontottam. Összejöttünk mert kiderült ő szeret és miután megvolt a pár szex rájöttem h inkább vonzalom volt mintsem szerelem. Szakítottam vele és később összejöttem az exemmel akit ő ki nem álhatott meg úgy a barátaim fele se. Nem beszélünk augusztus óta. Letiltott mindenhonnan. Elvesztettem a legjobb barátomat
2018. jan. 8. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!