Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tetszik a párom legjobb barátja?

Figyelt kérdés

2 hónapja összejöttem a jelenlegi barátommal, és mint kiderült, a legjobb barátja, aki nagyon gyakran lóg velünk (hármasban, mivel neki nincs barátnője), eléggé vonz engem. Rá tesz egy lapáttal, hogy úgy érzem, ő is vonzódik hozzám. Nem szeretnék tőle semmit, a páromat szeretem, és hozzá sokkal jobban vonzódom, működik köztünk minden. Ezért is írom ki a kérdést, hogy ezt a legjobb barátja iránti vonzódást hogy lehetne leállítani, hogy ne fajuljon tovább a dolog? Az, hogy ne találkozzam vele gyakran, elkerülhetetlen... A párom is azt szeretné, ha jóban lennék vele.

24/L


2017. jan. 5. 01:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell vele foglalkozni, ennyi. Legyetek joban, nyilvan nem fog radmaszni a parod legjobb haverja, es jo esetben te sem ra.
2017. jan. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kerüld a kényes helyzeteket vele, edeskettes stb.
2017. jan. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Le kéne választanotok az a havert magatokról. Mármint lehet közös program, meg lehettek jóban, de az hogy állandóan 3-an lógtok együtt nem jó, nem csak neked emiatt, hanem neki se tesz jót, ha ő mint pár nélküli, állandóan egy párocskával lóg.
2017. jan. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elhamarkodtad az összejövést ha már a kapcsolat elején amikor a legnagyobb lángolásnak és szerelemnek kellene lennie máris megtetszik egy másik fiú is. Ráadásul úgy írod mintha bele is tudnál szeretni (ne fajuljon el a dolog). Szerintem tisztázd le magadban mit és kit szeretnél.
2017. jan. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24 eves letedre eleg gyerekes vagy. Egy kis vonzalmat nehogy mar 2vfelbott embet ne tudjon kezelni. Nekem is sok ffi tetszik, meg en is masoknak, aztan jol neznekki, ha minden ilyen esetbol szetelmi dramat csinalnek. Mar elkoteleztem magam valaki mellett.
2017. jan. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!