Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem ellentmondás ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem ellentmondás ez a PUA-ban? Egy sikeres férfi miért akarna lúzer férfiakat is sikeressé tenni?

Figyelt kérdés

Miért akarná egy férfi aki sikeres a nőknél, hogy a sikertelen férfiak is sikeresek legyenek? Hogy erős legyen a konkurencia? Nyilván az a férfi aki sikeres, az nem véletlenül az, biztos jóképű és sportol és megteremtette magának az anyagi jólétet. Technikákkal, saját érték nélkül, nem lesz senki sikeres.


Ez a PUA nekem olyannak tűnik, mintha valaki más autóját akarná eladni, és rá akarna venni, hogy fizess érte neki foglalót. Ezt a csalást amúgy régebben gyakran el is követték. Tehát érted, egy magát PUA-nak mondó pasasnak nincsen puncija amivel pénzt kereshetne, a farkával nem tud jó üzletet kötni, így hát mások punciját akarja neked eladni, és előleget kér érte, holott még csak semmi garanciát nem vállal, hogy tényleg dugni fogsz. Tehát ilyen szempontból rosszabb mint a strici.

Csak szerintem hatalmas átverés az egész?


2017. szept. 7. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A pénzükért.
2017. szept. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Most a PUA-tól függetlenül:


A konkurencia nem így működik, hogy van 100 ezer sikeres férfi, meg 300 ezer sikertelen, te sikeressé teszel 10-20-50-et és ettől megnő a konkurencia.


Amiről te beszélsz ez pont olyan félelem, minthogyha befogadnánk 1000 menekültet akkor tönkretennék az országot. Ha még akár pár tucat férfinak is segítek abban, hogy jobban csajozzanak, azok NEM KONKRÉTAN TŐLEM VESZIK MAJD EL A CSAJOKAT ÉS A LEHETŐSÉGEKET. Ez nem így működik.

2017. szept. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

Attol fugg kinel tanulsz.


Ezeket a NV,Jocky,Szentesi,MrPUA ezek felejtosek,nezd meg milyen csajaik vannak.

Ilyet not kb. barki megkaphat farmer-polos semmi csaj,ehhez aztan nagyon nagy tudas kell.


Azokat figyeld akiknek ilyen noik vannak:

[link]


Na toluk lehet tanulni,csak nezd meg milyen nokkel mozognak a sracok.


Aki hiteles Dragon(VPC club vezetoje),talan Shutter(Gorog Adam,de o mar nem foglalkozik ezzel),es ennyi volt.


Dragonnal csak ilyen noi voltak es vannak akit linkeltem.

2017. szept. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Mert valag pénzt szakíthat le a lúzerekről, és amúgy sem segít rajtuk ez a pua idiótaság. A dolog nem így működik.
2017. szept. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%

Amit PUA neven adnak el itthon ket fillert nem er,leszamitva VPC clubbot,de ok nem PUA-ra hanem az eletre nevelnek,hogyan alld meg a helyed.

Nexd meg pluszban:

- John Cooper Social Heartistry

- Gorog Adam - Fokusz

- vippuaclub.com(ide csak jelentkezes utjan engednek be)

- RSD csapat anyagai


A tobbit dobd a szemetbe

2017. szept. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

Pénzért, empátiából (ő is volt lúzer és tudja, milyen az), az oktatás a szenvedélye stb.


Egy sikeres férfi egyébként is bőségben él és nem hiánymentalitással áll hozzá a dolgokhoz, hogy "na, ezzel is plusz konkurenciám lesz és majd elfogynak a jó nők". Tudja, hogy bármi is történjen, mindig lesznek opciói.


Amúgy sem lesz az emberek nagy többsége igazán sikeres semmilyen területen - legyen az sport (pl. kondizás, küzdősport, tánc), munka, kreatív tevékenység, bármi (mert nincs elég kitartásuk, feladják, beérik egy "egész jó" szinttel stb.), ez a PUÁ-ra is ugyanúgy igaz. Van mindenhol talán 1%, aki kiemelkedő, pár % "elég jó", a többiek maradnak középszerűek. A témában ajánlom a "Mastery" című könyvet George Leonardtól, ha tudsz angolul.

2017. szept. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én sikeres vagyok, de régebben nem voltam az, mivel a gondolkodásom túlságosan különbözik azoktól, akik a társadalomban a sikeres pozíciókban vannak.

Egy olyan társadalomban érezném igazán jól magam, ahol a olyan hozzám hasonló gondolkodású emberek sikeresek, mivel jelenleg akármit is érek el, érzem, hogy nem illek ide és meg kell játszanom magam. Valószínüleg ez jár a hiteles PUA oktatók fejében is, akik egyelőre Magyarországon nincsenek jelen.

2017. szept. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vagy azért, mert korábban ő is szerencsétlen volt, és szeretne másokat megóvni ettől, vagy szimplán a pénz miatt.


21/L

2017. szept. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Diavolino44 ***** válasza:

Ez a kedvenc oktatomtol van: Ha alapbol az a hozzaallasod, hogy azert lehet valaki sikeres, mert jokepu, kisportolt, vagy sok penze van a viselkedese es dumaja helyett. Semmi gond, mert ez is egy ut, de akkor mi a lofa.szert nem dolgozol a nap 24 orajaban azon, hogy te is gazdag es sikeres legyel. Senkinek nem kell puat valasztania, de konnyu mutogatni es kifogasokat keresni, ahelyett, hogy valtoztatnal a dolgokon.


Amugy, gondolom te vagy aki minden masnap feltesz egy egy pua-ellenes kerdest. Nincs ezzel gond, de akkor mondj egy konnyebb es jobb utat helyette. ;)

2017. szept. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ez a kedvenc oktatomtol van: Ha alapbol az a hozzaallasod, hogy azert lehet valaki sikeres, mert jokepu, kisportolt, vagy sok penze van a viselkedese es dumaja helyett. Semmi gond, mert ez is egy ut, de akkor mi a lofa.szert nem dolgozol a nap 24 orajaban azon, hogy te is gazdag es sikeres legyel."


RSD Max? :D Ezt én is megkérdezem néha az oldalon azoktól, akik a külsejükre (főleg arra, hogy nincsenek kigyúrva) vagy az anyagi helyzetükre fogják a sikertelenségüket.

2017. szept. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!